Chłopaki pokazują, że można zarabiać na bukmacherce!

Niektórzy na starcie nowego sezonu mają piorunujące statystyki

@zibi1973 szaleje, na ostatnich 15 typów, trafił 13‼ @kuba ściga się sam z sobą w wyszukiwaniu coraz to lepszych typów i wysokich kursów. @eryk po dwóch przegranych, w kolejnych czterech dał bety z kategorii: “weszło, jak w masło”. Mnie też udało się zakończyć sierpień na plusie.

Choć w moim przypadku po bardzo dobrym początku, zakończyło się dość skromnie, no ale każdy plus jest na wagę złota.

Wasze statystyki pokazują, że można zarabiać na bukmacherce. Oczywiście, nie należy do to łatwych zajęć, ale… jakże przyjemnych. A ja to bez ogródek mogę stwierdzić z całą stanowczością, że bez bukmacherki żyć już nie umiem. I to od ładnych paru lat. Ba! Chyba więcej niż połowę życia spędziłem na obstawianiu.

Ciekawi mnie, jak to wszystko potoczy się we wrześniu. Czy liderzy utrzymają poziom? Czy ktoś, komu nie poszedł sierpień, wyskoczy we wrześniu? Mam nadzieję, że stale będą się pojawiać nowi typerzy. Tym bardziej, że już niedługo ruszymy z konkursami dla najlepszych. Dla zwycięzców oczywiście nie zabraknie atrakcyjnych nagród.

Dlatego jeśli czytasz ten artykuł, a jeszcze nie dołączyłeś do typerskiej Rodziny Typer TV zapraszamy, zarejestruj się już teraz! Nie zwlekaj i pokaż co potrafisz w naszej branży. Na pewno zostaniesz doceniony. W lidze typerów zmieniliśmy minimalną ilość zakładów sportowych. Aby się w niej znaleźć trzeba podać 10 typów. Więc jeżeli zniknąłeś, nie martw się. Jak tylko osiągniesz wymaganą liczbę podanych betów, z powrotem trafisz do ligi Typer TV. Pod tabelą jest suwak, którym można ‘operować’ i odnaleźć innych zanim to nastąpi.

Wczoraj nagraliśmy odcinek  – niespodziankę. Pierwszy z wywiadów z Gościem Typer TV – mam nadzieję, że wprowadzimy stały cykl o tym tytule. Film już niebawem pojawi się na naszym oficjalnym kanale YouTube i oczywiście na portalu.

Pozdrawiam Was serdecznie bukmacherscy wariaci!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

8 komentarzy

  1. W profilu over 6.0 Woryny w Forbecie. Nie ma w tym sezonie najlepszej formy, kilka razy pojechał na niezłym poziomie, ale zawiódł moje oczekiwania na ten rok.

    Mimo wszystko, linia 6 wydaje się do gry. W ostatnim meczu ligowym w Częstochowie – ale to było 3 lata temu – zrobił 16 punktów w 6 biegach. Ostatni raz na częstochowskim torze pojawił się przed sezonem 2018, gdzie w sparingu, w 4 biegach zrobił 6 punktów. Liczę, że w tym przedostatnim meczu Rybnika w Ekstralidze pokaże na co go stać. I o ile nie ma jeszcze gdzieś dogranego kontraktu na przyszły rok, to spróbuje sobie lekko podbić stawkę ?

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button