Chris Holder poniżej 6.5

Nie wierzę, że były mistrz świata wraca do najwyższej formy, ostatnie kilka lat to ostry zjazd w dół.

8+1 to dorobek punktowy Australijczyka w debiucie przeciwko Falubazowi. Chyba mało kto spodziewał się, że Holder uratuje Spartę przed porażką. Dziś ponownie we Wrocławiu możemy zobaczyć wyrównany mecz – linia na Holdera to 6.5. Nie wierzę, że były mistrz świata wraca do najwyższej formy, ostatnie kilka lat to ostry zjazd w dół.

Rok temu we Wrocławiu zdobył 2 punkty, tyle samo przed dwoma laty, trzy lata temu 9 punktów w lidze i ponownie 2 w World Games. 8 z bonusem to raczej jednorazowy wyskok

Chris ponownie startuje pod numerem 2, który na pewno ułatwia mu sprawę ale nie sądzę, aby powtórzył wyczyn z poprzedniej kolejki. W ostatnim sezonie, kiedy to m.in. spuścił Apator do 1. ligi miał średnią 1,676. Z tymże 2,081 to średnia na Motoarenie, a 1,194 to wyjazdy. Rok temu we Wrocławiu zdobył 2 punkty, tyle samo dwa lata temu, trzy lata temu 9 punktów w lidze i ponownie 2 w World Games. 8 z bonusem to raczej jednorazowy wyskok – chociaż to dopiero jego drugi występ w tym roku, więc po tym spotkaniu będziemy wiedzieć więcej.

Patrząc na tabelę biegową byłoby idealnie dla typu, aby w 1 biegu nie dowiózł trójki – ma na przeciw siebie dwóch juniorów i Pawlickiego. Ale nawet wliczając tu trójkę, później czekają go trudniejsze biegi. Darmowy punkt jeszcze dostanie od juniora Grudziądza w biegu 7, poza tym biegi przeciwko Janowskiemu x2, Woffindenowi, Łagucie x2, Pedersenowi, Buczkowskiemu i Bjerre. W 1 meczu popełniał mało błędów, ale prędkość nie była nadzwyczajna. Nie wiadomo też czy tor był taki jak miał być i odpowiadał Sparcie, bo do końca musieli walczyć o punkt z nienajsilniejszym Falubazem.

Poza tym dziś ostrożnie. Meczu pomiędzy ROWem, a Unią nie typuję, raczej szykuje się pogrom, możliwe, że odbuduje się Kołodziej, który ostatnio zawiódł. Na Lamberta wszelakie value już zniknęło, dziś nie wiadomo nawet czy pojedzie 7 razy, możliwe, że sztab szkoleniowy da pojeździć wszystkim zawodnikom, aby wjeździli się w tor. Jeżeli coś jeszcze wpadnie mi do głowy, wrzucę w komentarzu.

@krolkier , @skalpel-78, @bigbob, macie coś na dziś?

Jutro 1. liga, myślę, że trafi się jakiś fajny bet.

13 komentarzy

  1. Też tak myślałem, ale odpuszczam, +6.5, trochę niskie. Prędzej wolałbym obstawić win 😂 5.65, wysoki w porównaniu do tego z ZG, szczególnie, że tam chyba handi 4.5.

   Kubera z tego co patrzyłem nieźle jeździł w Rybniku.

   Z ciekawostek statystycznych za gurustats:
   Dwie poprzednie wizyty Piotra Pawlickiego w Rybniku:
   [2017] 5+2 (w,1,2*,w,2*)
   [2016] 6 (2,3,0,1,0)

   W latach 2015-2019 w Rybniku Piotr Pawlicki miał najgorszą średnią na wyjeździe ze wszystkich torów ekstraligowych. Wyniosła ona 1,300. Średnia Pawlickiego na wyjeździe w tych latach wyniosła 1,888.

 1. W profilu dubel na biegi juniorskie, start o 14.00.

  Orzeł nigdy nie słynął z dobrych juniorów, natomiast Daugavpils od kilku lat szkoli na naprawdę niezłym poziomie. W tym roku do składu wskakuje Kolodinski i patrząc na wyniki z młodzieżowych turniejów w zeszłym roku stoi na pewno wyżej niż drugi junior Łodzi – prawdopodobnie Mateusz Dul -szczerze mówiąc to zupełnie nic mi to nazwisko nie mówi. Oleg Michaiłow z kolei to już uznana marka, jeździł w zeszłorocznych mistrzostwach świata u21. Piotr Pióro to z kolei polski junior, który jeździ, bo musi. Kilka przyzwoitych meczów, ale nic nadzwyczajnego. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet Kolodinski go pokonał.

  W drugim meczu Żupiński, Gryszpiński vs Cierniak, Rempała. Patrząc pod względem żużlowych nazwisk to pewna dwójka. Ale Dawid Rempała zupełnie odstaje od wszystkich poprzednich Rempałów. Śledząc jego karierę nie widziałem żadnego postępu, bardzo kiepska jazda. Cierniak z kolei mega talent, ostatnio 8 punktów w meczu Północ – Południe. Żupiński w jego wieku wyglądał podobnie, potem trochę przystopował ale potencjał jest. O Gryszpińskim czytałem, że na treningach świetnie wyglądał, dobre starty i nawet walczył z seniorami. Myślę, że remis to minimum, w eWinnerze dostępny jest też draw no bet @ 2.5. Kolejny typ jeżeli będzie – a myślę że mam jeszcze jedno ciekawe wydarzenie – później jako osobny wpis.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button