Czy można dorobić na bukmacherce?! Oczywiście, że tak!

Sezon dopiero rusza, Typer TV zaczyna, ale już można wysnuć wstępne wnioski

Jeden najważniejszy – przy odpowiednim sposobie gry, posiadanej wiedzy nie tylko sportowej, ale także bukmacherskiej oraz trzymaniu się twardo żelaznych zasad, obstawianie to idealna dziedzina do tego, żeby dorobić całkiem pokaźną sumkę na codzienne przyjemności.

Pierwszy kwartał funkcjonowania Typer TV uważam za więcej niż solidny. Trudno wyciągać daleko idące wnioski w moim przypadku, bo sezon hokejowy dopiero się rozpoczął, ale czuję, że forma jest.

Najlepsze hokejowe typy

Oficjalny profil, na którym podaję najlepsze typy z hokeja, to było coś, czego potrzebowałem do samodyscypliny. I już widać efekty!

Po ośmiu typach jestem 600 zł na plus. Spójrzcie jednak na statystyki innych. Na przykład @kuba czy @zibi1973.

Pierwszy po 65 typach ma niebotyczny wręcz yield 25,70 proc., drugi – po 51 typach yield 23,64 proc.! To są mega osiągnięcia i nic, tylko trzymać kciuki, żeby je utrzymali.

Trzymam się jasno określonych reguł – w moim przypadku, co widzieliście na wklejanych kuponach – jedna jednostka to równowartość 100 zł. Na razie żaden typ nie przekroczył trzech jednostek, bo wiadomo, że zbyt dużego hajsu na mecze sparingowe kłaść nie warto. Ale i tak ten początek był lepszy niż zakładałem. Przy odrobinie szczęścia mogło być nawet jeszcze lepiej, ale nie też z drugiej strony nie można się nastawiać na cuda. Po ośmiu typach jestem 600 zł na plus.

Spójrzcie jednak na statystyki innych. Na przykład @kuba czy @zibi1973. Pierwszy po 65 typach ma niebotyczny wręcz yield 25,70 proc., drugi – po 51 typach yield 23,64 proc.! To są mega osiągnięcia i nic, tylko trzymać kciuki, żeby je utrzymali. Dokładne statystyki wszystkich Typerów znajdziecie w Lidze Typer TV.

Przypominam kolejną, niezwykle ważną maksymę – bukmacherka to nie sprint, to nie zysk tu i teraz, tylko dłuuugi sprint i umiejętność regularnego, długotrwałego osiągania zysków.

Na razie żaden typ nie przekroczył trzech jednostek, bo wiadomo, że zbyt dużego hajsu na mecze sparingowe kłaść nie warto. Ale i tak ten początek był lepszy niż zakładałem. Przy odrobinie szczęścia mogło być nawet jeszcze lepiej, ale nie też z drugiej strony nie można się nastawiać na cuda.

Z pewnością na głębokie analizy przyjdzie czas po następnym kwartale, a najlepiej pod koniec roku kalendarzowego. Jestem ciekawy, czy z powodu koronawirusa odbędą się MŚ U20 w hokeju na lodzie. One zawsze przynosiły mi największe profity, dlatego ich brak byłby dużą stratą.

Żużlowe typy

Ten weekend prawdopodobnie wyczyszczę sobie głowę i przestanę zerkać na mecze, człowiek musi też odpocząć. Jestem jednak przekonany, że @kuba nie zostawi Was samych i pojawią się jego żużlowe typy. Po słabszym starcie, myślę, że potem udowodnił Wam, jak wielką klasę posiada i niezwykłą umiejętność obstawiania “czarnego sportu”. Ja z czystym sumieniem i ręką na sercu ręczę za niego, bo wiem, na co go stać. Zresztą moje słowa są niczym, wobec liczb, które każdego typera weryfikują bezlitośnie.

Pozdrawiam Was serdecznie gracze!

 

 

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

15 komentarzy

 1. 3 bety na 1. ligę w profilu. Czyli w sumie na dziś ode mnie okrągłe pięć.

  Ostrów wypożyczył Jeppesena z Zielonej Góry i ma być pod 16. Widziałem chłopaka w czwartkowym meczu i to jak porobił Lamberta w 1 biegu naprawdę pokazało, że ma moc. Stąd też typ na under 4.5 Okoniewskiego. Widać, że to nie jego sezon, słaba jazda jak dotąd, teraz ma jeszcze straszaka. Liczę, że wyjedzie na 1, może 2 bieg i na tym zakończy dzisiejszy udział. No chyba, że go to zmotywuje. Ale dla dobra beta liczę, że nie ? Typ na Gdańsk, to podobny do tego z zeszłego tygodnia na Łódź. Początkowy kurs na eWinnerze wynosił 2.25, duże wzrosty, bo wrzuciłem ponad 3 z Totalbeta, ale nie bardzo jestem w stanie je uzasadnić.

  Wieczorem GP Challenge i liczę, że wjadą najlepsi, czyli Zagar, Laguta i Michelsen – dla dobra speedwaya. Ale na pewno w formie jest też Loktajew, Ellis z tych mniej liczących się. Jest też kilku zawodników, którzy w tym roku prawie w ogóle nie jeździli jak Nicol czy Covatti.

 2. Wczoraj mecz Wybrzeża okazał się wielką miną, dobił mnie jeszcze Kasprzak, który w najgorszym sezonie w karierze wjechał do przyszłorocznego cyklu GP.

  Dziś bet, którego nie wyjaśnię logicznie, nic na niego nie wskazuje, ale który uważam, że warto sprawdzić. A przynajmniej ja już muszę, konsekwentnie. Oprócz tego Huckenbeck over 5.5. W Toruniu w tegorocznym finale SEC zajął czwarte miejsce, co jest jego życiowym sukcesem. Linia jest bardzo niska, myślę, że spokojnie ją przekroczy.

 3. Nie rozumiem do końca tej niechęci Kuby do Falubazu ,dziś Wrocek będzie miał moim zdaniem DUŻY problem aby przekroczyć 40 pktów ,ale jak będzie – pożyjemy , zobaczymy …choć z drugiej strony ja w tym sezonie nie doceniam siły Stali Gorzów ( i już dwa kupony mi Stalówka zepsuła ) .
  Pisałem przed sezonem ,że widzę Falubaz w play-offach , obecnie nie wykluczam nawet srebra…

 4. Staram się nigdy przy obstawianiu nie kierować niechęcią czy sympatią do kogoś. Szczególnie do Falubazu, na który chodzę i któremu kibicuję od dziecka. I wiem, że czasami upierając się przy swoim, można sobie odmrozić uszy. Ale ostatecznie lubię mieć też rację i dopóki w nią wierzę, to staram się jej bronić 😉

  Wracając jeszcze do Falubazu, to w tym roku to jest drużyna, której naprawdę chce się kibicować. I tylko, gdyby jeszcze zamiast Lindbacka był jakiś gość z jajami i pazurem, to spokojnie byłby medal. Przed sezonem nie doceniłem powrotu trenera Żyty, który potrafił zrobić tor zupełnie nie do walki, ale pod nas. I juniorów. Widać, że te kilka lat jazdy w Ekstralidze zaprocentowało chłopakom w ostatnim roku juniora. Za rok będzie już zdecydowanie trudniej. No i wielki powrót Protasa – tego też nie do końca się spodziewałem, chociaż to jeden z moich ulubionych zawodników.

  Dzisiejsza porażka jednak namiesza i utrudni wjazd do PO. Teraz znów 5 drużyn jest w walce o 3 miejsca. Najciężej ma Włókniarz, który musiałby wygrać w Lublinie za 3. My nie mamy łatwiej, bo Gorzów spasowany z torem i ciężko może być nawet o bonus. Chyba, że znając dziwne wyniki między Falubazem, a Unią pojedziemy z nimi za 3.

  Tak mi się to układa: Lublin 24, Wrocław 22, Gorzów 18/19, ZG 17/22, Częstochowa 16. Będzie na styk i walka do ostatniego meczu. Ewentualnie Leszno lub Lublin będą dobierać sobie rywali 😉

  Także dziś wszędzie tematem dnia był Bayern i finał LM, a na Typer TV zakład na niszowy żużel 😅 I jednocześnie betem dnia. Dobrze, bo wczorajszy mecz, i wtopa Wybrzeża, był jednym z tych, których zupełnie nie rozumiem i co do których nie wiem, gdzie popełniłem błąd. Jedziemy dalej 👊

 5. Aktualizacja
  W profilu trzy typy. Singiel na Lahtiego, Fajfera i Fajfer+Pawlicki. Ostatnie dwa występy Oskara w Daugavpils to: 15+1 i 13. Wcześniej 2-3 lata temu 10 i 6 (w czterech). W tym roku wygląda naprawdę solidnie, ale robi w biegach więcej czarnej roboty niż punktów. Dziś Gniezno osłabione brakiem Berntzona i Jakobsena, więc powinien pojechać 6 razy i być jednym z dwóch najjaśniejszych punktów. Drugim powinien być Lahti, który 3 lata spędził w łotewskiej ekipie i legitymował się na torze w Dyneburgu średnimi: 2,375, 2,275, 2,071.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button