Damian Kapica ma koronawirusa! I co teraz? Jaka jest prawda o Covid-19?

Tego chyba nie wie nikt. Ja wiem jedno - sport to jedna z bardziej poszkodowanych dziedzin.

Tę informację podał portal hokej.net. Niestety, Damian Kapica ma pozytywny test na koronawirusa. Reprezentant Polski badał się po zgrupowaniu kadry, bo… taki miał przymus, chcąc przejść do zagranicznego klubu.

Wiecie co to oznacza? Że gdyby nie ten przymus, to Damian prawdopodobnie nawet by nie wiedział, że przechodzi SARS-CoV2. Jak sam przyznaje w rozmowie, jedynie co czuł, to lekki ból gardła.

Mam ogromny szacunek do życia każdego człowieka. Na litość boską, kto rozsądny i normalny go nie ma. Obawiam się jednak, że w przypadku trwającej pandemii, ulegamy histerii. Czy ktoś tak naprawdę wie, jaka jest prawda o nowym patogenie?! Wątpię! Ja wiem jedno – sport jest bardzo poszkodowany.

Mam obawy, że cały ten sezon pójdzie na marne. W Czechach już cztery ekstraligowe kluby hokejowe są na kwarantannie, a wystarczy tylko jeden pozytywny przypadek w drużynie. Słabo to widzę…

I jeszcze jedno mnie męczy, a mianowicie odpowiedź na pytanie: dlaczego mecze w hali odbywają się przy pustych trybunach, ale już do kina można chodzić?! I oczywiście do marketu też?!

Wybaczcie za taki mało bukmacherski artykuł dziś, ale kto wie, czy właśnie ta cała “gówniana” sprawa nie wpłynie znacząco na życie nas, graczy.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button