Zostały dwa dni do zakończenia konkursu!

Pamiętajcie o regulaminie

Pierwszy konkurs z Typer TV powoli dobiega końca. Na podawanie typów macie jeszcze czas dziś i jutro. Pamiętajcie, że zgodnie z regulaminem bierzemy pod uwagę tylko tych typerów, którzy w okresie trwania konkursowej rywalizacji mają rozliczonych 15 betów.

Czekam na wypłatę. Ostatnio nie dość, że zdrowie mi nie dopisywało, to i portfel generalnie świecił pustkami. Ale za kilka dni sytuacja może się zmienić ;). A wtedy znów spróbuję zrobić “Powrót Króla” 😀

W ostatnich dniach @kuba dał wszystkim solidnie zarobić. Typy, które grał, były po prostu mistrzowskie, a to, jakie można było złapać kursy na żywo, aż jeży włos na głowie. Zresztą @tomkiewicz65 wrzucił screena w komentatrzach 😛 To czysta poezja bukmacherki.

Tym większa szkoda, że w związku z pandemią nie grają wszelkiej maści rozgrywki młodzieżowe. Dla mnie to niepowetowana strata, bo od zawsze największe profity robiłem na MŚ U20 niższych dywizji. Ale także Kuba co sezon zgarniał solidne hajsy na piłkarskich rozgrywkach międzynarodowych, od U16 do U21.

No ale rzeczywistość mamy, jaką mamy i trzeba się do niej przyzwyczaić.

Pozdrawiam Was serdecznie

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button