Golimy buków aż miło!

? Świetne wyniki na Typer TV w tygodniu ? Szkoda, że w europejskich pucharach... tradycja

Niby co roku wiadomo, że polska piłka klubowa to dno. Rekordy w żenującym odpadaniu, zanim jeszcze na dobre puchary się rozpoczną, to już norma. Dlaczego – na litość boską – zawsze się człowiek łudzi, że może tym razem będzie inaczej?! Ehhh… Z branżowego punktu widzenia, to świetny tydzień, @kuba i @zibi1973 dochodzą już do 100 typów, a wciąż utrzymują niebotyczny yield powyżej 20 procent!

 

Najlepsze typy

Zacznę od gratulacji! Chłopaki – w tym tygodniu dajecie najlepsze typy. Zresztą wystarczy spojrzeć do artykułu, który na bieżąco aktualizujemy i nadal, aż do końca tygodnia, będziemy to robić. Ja się zastanawiam jak długo jesteście w stanie utrzymać taką formę, hę?! Oczywiście trzymam kciuki i mam nadzieję, że… już zawsze ;). Bo dzięki Wam golimy buków aż miło!

No dobra, a teraz kilka gorzkich słów. Panowie, czy już tylko ja jestem tak naiwny, że wciąż, rok po roku, wierzę w cudowną odmianę polskiej piłki klubowej?! Z marketingowego punktu widzenia wygląda to coraz lepiej. Szum wokół ekstraklasy rośnie, identycznie kasa, która tu się kręci. A wygląda na to, że już niedługo, to w Europie nie będzie gorszych lig od naszej :(.

Gdzie według Was leży przyczyna?

Wiadomo, piłka nożna nie należy do moich specjalizacji, ale jako miłośnik sportu od dziecka śledzę rozmaite rozgrywki. Czy można upaść jeszcze niżej? Ciekawią mnie Wasze opinie: gdzie według Was leży przyczyna?!

Od wybudowania Orlików minęło osiem lat. Od ładnej dekady w wielu miastach prężnie działają szkółki piłkarskie. Rodzice wykładają krocie na szkolenie swoich pociech. Czy z tego w końcu będę wyniki? Zapraszam Kochani do dyskusji!

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

9 komentarzy

 1. Dziś mecz pomiędzy Wybrzeżem a Apatorem. Wydaje mi się, że jedyną drużyną, która w tym roku może pokonać Torunian jest Wybrzeże. Chociaż ich ostatni mecz mocno przestrzeliłem, to wydaje mi się, że była to jakaś chwilowa zadyszka. Przez dwie porażki na własnym stadionie na początku sezonu playoffy trochę uciekają. Zwycięstwo z liderem na pewno dałoby ogromne handi i szanse znacznie na awans do czwórki znacznie by wzrosły. Skład wygląda naprawdę fajnie. Kildemand, Jensen, Thorsell, ostatnio sporo jeżdżą dzięki szwedzkiej Elitserien i tam wiodą prym. Polacy na swoim torze też solidni, Pieszczek miał bardzo dobry początek chociaż chyba ma jakąś lekką zniżkę – możliwe, że narodziny dziecka miały wpływ na dwa ostatnie mecze, Gomólski za to po gorszym początku trochę się odrodził. Jeżeli pojadą dziś z zębem, to nie wykluczam wygranej. Kurs 6.5 @ Betclic wydaje mi się warty zagrania.

  Betem dnia jednak będzie Kildemand. Linia 9 w Forbecie przy ewentualnych 6 startach jest do zrobienia. W tygodniu zdobył 13 punktów w Szwecji. W Ostrowie tylko 6 ale jego jazda wyglądała lepiej niż punkty. Średnia na domowym torze to 2.1 punktu na bieg. Przeciwko Łodzi udało mu się zdobyć komplet. Jeżeli pojadą dziś z zębem i pogoda nie pokrzyżuje planów na domowy tor, to 9 punktów powinno być minimalną liczbą jaką powinien dziś zdobyć. Przynajmniej tak sądzę. Kusił mnie też Kildemand w parze z Pieszczkiem w Betclicu @ 2.00 ale ostatecznie wydaje mi się, że jeżeli nie zrobi 9 punktów, to i z Pieszczkiem by nie wygrał.

  Do typów tygodnia wrzucam za to jeszcze Kildemanda jako najlepiej punktującego zawodnika meczu. Wiem, że Torunianie są w tym roku klasę lepsi, ale gdyby jednak pojechał 6 startów i zrobił dobry wynik to kurs 16 w eWinnerze jest znacznie przesadzony. W Forbecie na to samo zdarzenie kurs wynosi 8. Za kilka dyszke uważam, że warto to postawić – ale nie wrzucam w profil. Także dziś ostrożnie w stronę Wybrzeża, oby tylko drugi raz mnie nie zawiedli 🙃

   1. Mecz się dziś nie odbył, ale że przełożony na jutro to bez zwrotów, wszystko w grze.

    Tak, zastanawiałem się czy nie wrzucić tej niższej linii, ale połakomiłem się na wyższy kurs – czy dobrze przekonamy się jutro. Ale tak, na pewno w tym kursie jest większe value niż w mojej linii. Wkrótce myślę, że zrobię też mały poradnik, gdzie co obstawiać, bo właśnie te ‘wszystkie starty’ w żużlu mają duże znaczenie. I tak jak na początku sezonu Betclic nie miał zapisu o 5 startach, tak od kilku tygodni to zmienili.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button