#KrólPowrócił | #LegendyNieUmierająNigdy – trafiłem pierwszy typ ;)

Proszę bądźcie czujni, typy live będą miały analizę na fanpage'u, prematch - na stronie

Stało się! Nareszcie się doczekałem i wczoraj wrzuciłem pierwszy, oficjalny typ na naszej stronie. Dodam – typ trafiony??

 

#LegendyNieUmierająNigdy | Pierwszy oficjalny typ Artura na Typer TV wszedł ???#KrólPowrócił ???

Gepostet von Typer TV am Montag, 10. August 2020

Dziś także będę się czaił, bo oferta meczowa wygląda okazale. Co prawda część meczów została odwołana z powodu koronawirusa, ale i tak odbędzie się kilkanaście sparingów, a zatem można się przyjrzeć niektórym pojedynkom.

Ponawiam gorącą prośbę do wszystkich miłośników bukmacherki, która skupia się wokół Typer TV. Aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami, to oprócz strony internetowej, obserwujcie także nasz oficjalny fanpage Typer TV.

Szczególnie ma to znaczenie jeśli chodzi o typy na żywo, czyli takie jak wczoraj. Oczywiście – kolejność jest jasna i wiadoma od lat. Najpierw gram sam, potem wrzucam typ w profil, potem daję informację w komentarzu. Dzięki fanpage’owi dochodzi jeszcze jedna możliwość. Tam mogę na żywo, szybko i błyskawicznie przekazać Wam kilka słów analizy.

Oczywiście, wszystkie typy przedmeczowe, jeżeli nawet będzie to na pół godziny, może kwadrans przed rozpoczęciem, będę analizował na stronie. Ale mamy więcej kanałów komunikacji, stąd moja prośba.

Okay, to na dziś ode mnie tyle. Bądźcie czujni tak od 15 do 18, wtedy może się coś pojawić.

Pozdrawiam Was serdecznie bukmacherskie wariaty!

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

20 komentarzy

    1. U mnie blisko. Jeszcze 2 biegi, a potrzeba tylko punktu. Lindback nie da rady. Ale to bety z serii tych, które trzeba postawić, a mogą nie wejść ?

      Z gorszych informacji oglądam mecz Vetlandy i Ljung zaliczył taki wypadek, że szczerze obawiam się o jego życie.. Połączenie upadku Szczepaniaka sprzed kilkunastu lat i Golloba ze Złotego Kasku. Tylko, że Ljung uderzył w lampę (!) ?

  1. Dziś zaległe spotkanie Włókniarza z Unią. Nadzwyczaj wysoki kurs na bieg juniorski jest w Forbecie. Najchętniej zagrałbym tam DNB, ale, że nie ma to nie kombinuję i lekko zagram jedynkę. Kubera rok temu był jednym ze słabszych punktów Leszna, które rozgromiło Częstochowę, więc może pomimo jego obecnej formy, Miśkowiakowi lub Świdnickiemu uda się go pokonać. I jeżeli tor zrobią w końcu pod siebie, to myślę, że powalczyć o zwycięstwo też mogą. W pierwszym podejściu kurs na zwycięstwo był około 1.7-1.8, teraz 2.76. Póki jest górka, warto próbować.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button