Martin Vaculik powyżej 8.5

Żeby podbić kurs, bo 1.8 w singlu to trochę mało, dorzucam GKM Grudziądz +6.5

Tak jak uważam, że Falubaz nie wjedzie do playoffów, tak dzisiejszy handicap wydaje mi się zbyt wysoki.

+16 w iForbecie wydaje się naprawdę ciekawe. Po niskich kursach można do dubla wrzucić też nawet +22.5 w STSie. Pamiętam pierwszy mecz Wrocławia w tym roku i wiem, że byli mega spasowani, ale Falubaz przeważnie z Wrocławiem radził sobie całkiem nieźle.

Vaculik startuje dziś z numerem 2, który daje na pewno małą przewagę, bo sporo biegów jedzie przeciwko juniorom, trafia też kilkukrotnie na Lindbacka, Fricke’a i Holdera, więc kilka łatwych punktów powinno wpaść.

Mimo wszystko za lepszy typ uważam over 8.5 w 5 startach Vaculika. W zeszłym roku zdobył 14 w 6, 10 w 5 i drugie miejsce z 15 punktami w Speedway Grand Prix. Przeważnie nie lubię tych max. 5 startów liczonych przez niektórych buków, ale tym razem uważam, że ma to swój plus. Odpada 15 bieg, który może być najtrudniejszy (chociaż przy nowej tabeli różnie z tym bywa). Startuje dziś z numerem 2, który daje na pewno mała przewagę, bo sporo biegów jedzie przeciwko juniorom, trafia też kilkukrotnie na Lindbacka, Fricke’a i Holdera, więc kilka łatwych punktów powinno wpaść.

Przebudowany tor, mocni seniorzy, liczę, że wynik zakręci się wokół remisu. Mecz z Rybnikiem dość dziwny, ale widać, że ścieżki na torze znają doskonale.

Żeby podbić kurs, bo 1.8 w singlu to trochę mało dorzucam GKM Grudziądz +6.5. Przebudowany tor, mocni seniorzy, liczę, że wynik zakręci się wokół remisu. Mecz z Rybnikiem dość dziwny, ale widać, że ścieżki na torze znają doskonale (Buczkowski chyba najlepiej, chociaż pewnie dlatego, że musi nadrabiać starty) i mogą dać im spory handi, bo potrafią łapać prędkość i po małej, i po dużej.

Z wysokich kursów gram jeszcze raz w kierunku Vaculika, 2.61 z Drabikiem. Liczę na solidny występ Słowaka, a taki kurs warto zaatakować.

Pozdrawiam Was znad Morza Bałtyckiego!

2 komentarzy

  1. Dziś w końcu miałem nosa co do Vaculika, szkoda tylko, że Falubaz dołożyłem dopiero na live, bo handi petarda.. Ale teraz już liczę, że z górki 🙂 W tygodniu 2 final SEC, Lambo jedzie po top 3. Za tydzień rusza 1 liga, więc w końcu się rozpędzamy. Cieszy wynik Falubazu pod względem bukmacherskim, bo z ciężkim sercem ale.. będę grał pod Gorzów ?

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button