Powiecie, że jestem szalony?! Ale ja tak mam, po prostu kocham sport!

Dlatego jestem nawet na treningu drugoligowych piłkarzy ręcznych :)

@zibi1973 – specjalne pozdrowienia dla Ciebie bro! Aha – no i wszystkich fanów Zewu przepraszam za pomyłkę 😉 Było już późno, zmęczenie zrobiło swoje :P.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

10 komentarzy

 1. W profilu typ bez remisu na młodzieżowców Startu Gniezno. Mam ogromnego pecha w tych biegach, więc nie zdziwię się, jeżeli i tu będzie jakaś taśma, upadek albo inne dziwne okoliczności. Mimo wszystko Błażykowski to najsłabszy z tej czwórki junior, więc nawet jeżeli Orwat wygra to liczę na zwrot. Do tego Studziński jeździł w zeszłym roku w Bydgoszczy, więc 3-3 to według mnie minimum. Stalkowski ma przebłyski i ma szansę wygrać. Atakuję, oby do jakichś siedmiu razy sztuka 😉

 2. Ja mam pytanie ,że tak je nazwę formalne : czy przy podawaniu typów podawać należy kursy nominalne , czy też należy odliczać od ich wielkości 12 % podatku ( czyli mnożyć kurs x 0,88 ) ?
  Bo to wychodzi OGROMNA różnica przy liczeniu yieldu , czy miejscu w lidze Typer TV .
  No chyba ,że założymy ,że wszyscy jesteśmy z krajów w których można grać legalnie u bukmacherów internetowych -bez podatku , no ale to oszukiwanie samych siebie …
  I nie chce szukać dziury w całym .

  1. Podajemy nominalny kurs, czyli taki jaki jest u bukmachera. Długo zastanawialiśmy się jak to najlepiej rozegrać, bo oczywiście chodzi o to, żeby wszystko było jak najbliższe rzeczywistości. Dlatego nasz system sam liczy podatek od wygranych, natomiast yield liczony jest bez podatku. Stąd, żeby być choć na minimalnym plusie, yield musi kręcić się na prawie 15% poziomie.
   Wszystko jest jeszcze do uzgodnienia, ale wydaje nam się, że taki sposób to najlepsze rozwiązanie.

 3. Value alert!!!

  Grajcie szybko póki wisi: ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 2

  Za Przedpełskiego – Kowalski. Tak mi się wydawało, że tak będzie, bo speedwayekstraliga podawała inny skład niż portale. Teraz już pewne: ‘Składy potwierdzone. Pawła Przedpełskiego zastąpił Bartłomiej Kowalski.’

  Poszło za 4 stówki. Dałbym więcej, ale byłem pewny, że nie przejdzie przez oddsmakerów.

  W sts dostępne under 17.5.

 4. Jeszcze raz juniorzy. Kurs w STS na juniorów Daugavpils nadzwyczaj spory, chociaż nic mnie już nie zdziwi. W eWinnerze na to samo zdarzenie kurs wyniósłby około 1.45, chociaż wcześniej jeszcze niżej. Ktoś się myli, liczę, że STS 🙂 Cierniak to w zasadzie pewna trójka, ale obojętnie czy pojedzie Rempała, czy Konieczny, Łotyszy stać na pokonanie tego słabszego, szczególnie, że pokazali już kilka przyzwoitych biegów w tym sezonie.
  Drugi bet z meczu w Toruniu. Lekko, sprawdzę czy juniorzy z Ostrowa pokonają fatalnego Marcińca – tak punktował w tym sezonie 200001100. Takie wyniki osiągali juniorzy Ostrovii: 4-2, 3-3, 1-5, 4-2. Do tego under Kopcia-Sobczyńskiego. Liczę, że nie zrobi wielu nadprogramowych punktów, ten kurs dość dobry.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button