Premier League, Bundesliga, La Liga czy Seria A już grają. Macie coś ciekawego?

Lubicie obstawiać topowe ligi? Bo ja nie cierpię

Świat sportu powoli budzi się z koronawirusowej śpiączki. Z trudem, ale jednak, na trybuny wracają kibice. Mam wielką nadzieję, że już niebawem wszystko wróci do normalności. A Wy? Walczycie coś? Macie jakieś ciekawe typy z piłkarskich lig, których gra całkiem sporo?

Ci, którzy już znają z przeszłości moje dokonania, wiedzą, że ja jak ognia boję się lig komercyjnych w hokeju na lodzie. Z reguły szukam niszowych rynków, o których wiem jak najwięcej. Liczę, że jak już ruszy sezon, to wszyscy nowi Użytkownicy będą się mogli o tym przekonać na własne oczy.

Czasem jednak głód grania jest tak duży, że… trzeba pocisnąć coś z komercji. No choćby teraz. Nie ukrywam, że jak widzę już tak bogatą ofertę piłkarską, to aż mnie ręka świerzbi, żeby coś położyć. Tylko czy gdzieś czają się dobre typy?

Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A – wszystkie najlepsze ligi świata już rozkręcają na nowo futbolową karuzelę

Weźmy dziś… Premier League, Bundesliga, La Liga, Serie A – wszystkie najlepsze ligi świata już rozkręcają na nowo futbolową karuzelę. Nie wiem  jak Wy, ale ja już… rzygałem ligą białoruską, tadżykistańską czy cholera wie jeszcze jaką.

Wkurzałem się też niesamowicie, widząc rozmaite dziwactwa w postaci zdarzeń wirtualnych. Nie ma to jak prawdziwy meczyk.

No właśnie, macie na dziś jakieś dobre typy? Oczywiście, nie musi być z tych lig, które wymieniłem. Praktycznie gra już cała Europa. Może znajdziemy coś interesującego…

Jeśli coś wyszukacie, oczywiście wrzucajcie w swoje profile, możecie też – tradycyjnie – dawać znaki w komentarzach. Zapraszam!

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

2 komentarzy

 1. Ciekawa przedostatnia kolejka w Bundeslidze. Szczególnie dwa mecze o utrzymanie, ewentualnie o miejsce barażowe.
  Dusseldorf vs Augsburg
  Mainz vs Werder
  Tego drugiego nie ruszam ale w pierwszym rozważam kilka opcji. Wygrana gospodarzy 1,88
  Gospodarze +1,5 gola 1,84
  Gospodarze +5,5 roznych 1,84
  W Fortunie można zrobić dubla różne + drugie z w/w zdarzeń.
  Augsburg ma w tej chwili 6 punktów przewagi nad Dusseldorfem więc mogą się zamurować dlatego uważam że najbezpieczniej zagrać over na rogi gospodarzy.
  Składy prawie optymalne. Zabraknie tylko obrońcy gości Tina Jedvaja który będzie pauzował za kartki.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button