Robert Kalaber trenerem kadry! To najlepszy wybór z możliwych

Witamy na naszym portalu starych, dobrych znajomych i... świetnych typerów.

Dzisiejszy artykuł poświęcę dwóm tematom . Po pierwsze – hokejowa kadra Polski ma nowego trenera. Po drugie – rośnie liczba Użytkowników naszego serwisu. Są już wśród nas uznani w branży fachowcy, m.in. tacy jak @poluchzusa, @zibi1973, @remol73… Przepraszam, jeśli kogoś nie wymieniłem ;)…

Robert Kalaber podpisał wczoraj umowę i będzie prowadził naszą kadrę. Jak ćwierkają wróble, zarobi jako selekcjoner brutto 9 000 zł. Pracę w kadrze połączy z trenowaniem JKH Jastrzębie.

Dominik Paś, Kamil Wałęga czy Jan Sołtys – wybuch talentów tych chłopaków to moim zdaniem właśnie zasługa Kalabera

Uważam, że wybór Słowaka to świetna decyzja. Ze znakomitym skutkiem pracuje w klubie, stawia na wychowanków, daje szanse młodym chłopakom i ma efekty! Dominik Paś, Kamil Wałęga czy Jan Sołtys – wybuch talentów tych chłopaków to moim zdaniem właśnie zasługa Kalabera. Na dodatek to bardzo charakterny facet. Mówi to, co myśli, nie owija w bawełnę, a na treningach wyciska z zawodników siódme poty. Nie ukrywam, że będę mu bardzo mocno kibicował.

Jest nas coraz więcej

Druga ważna sprawa… Rośnie liczba naszych Użytkowników. Do naszego grona dołączają renomowani typerzy. Bardzo liczę na to, że w momencie, gdy sezon ruszy na dobre, stworzymy całkiem pokaźne grono.

Oczywiście cały czas pracujemy nad ulepszaniem poszczególnych rozwiązań. Hula już nasz kanał  na YouTube i oficjalny fanpage. Jeśli tylko macie jakieś uwagi czy pytania – walcie śmiało.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button