Rozmowa Typer TV – dziś (sobota 5.09.2020) rusza Futsal Ekstraklasa

Pierwszym gościem Typer TV był Kacper Konopacki, zawodnik KS Futsal Leszno

Zapraszamy do obejrzenia.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

13 komentarzy

  1. Dodałem, już jest 😉 Tylko jeszcze później Artura syn narysuje inną piłkę, żeby odróżniała się od tej trawiastej 🙃

   Powoli ogarniam ofertę żużlową na dziś. Myślę, że kolejny raz spróbuję coś w kierunku Wybrzeża 🙄

   W NBA mega playoffy. Wczoraj w obu meczach (znów) weszły kursy pod 3. Miami ma 3-0 z jednym z głównych pretedentów do tytułu, Milwaukee. Niesamowicie grają, ciekawe czy po kursie 9.30 Bucks zrobią comeback 🧐

   I mała ‘poprawka’ do wywiadu – mecze futsalowe będą w nSport zawsze w niedzielę o 12, zanim rusza żużel.

 1. Ok, @artur zrobił mega robotę 😎 Irbisy wygrały w końcówce po kursie 5.65. A po drugiej tercji kurs byl około 10 🚀

  Mam dwa bety z meczu Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk. Jeszcze raz próbuję w stronę Wybrzeża. Handicap 10.5 po kursie 2.38. Mam nadzieję, że w Gdańsku chcą jeszcze powalczyć o playoffy i obronią dziś punkt bonusowy – w pierwszym meczu 51-39.

  Oprócz tego zagram na Nowaka z Kościuchem. Kurs 2.05 w Forbecie. Kościuch robi punkty, ale jego jazda wygląda.. źle. Nie wiem co się z nim stało, ale ilość błędów na trasie ogromna jak na zawodnika, który przez lata wymiatał w 1. lidze. Nowak za to jest objawieniem. Nie spodziewałem się, że będzie tak fajnie jeździł. Widać, że trafił ze sprzętem, bo ma na czym jeździć.

  Jeden wysoki kurs rzucił mi się w oczy. 17 na to, że w tym meczu najlepszym zawodnikiem zostanie ‘inny’. Inny to znaczy ktoś spoza grona: Tungate, Łoktajew, Kościuch, Pieszczek, Jensen, Kildemand. Zostaję więc Jeleniewski, Nowak ze strony gospodarzy i Thorsell, Chmiel z Gdańska. Plus juniorzy, ale oni tu się nie będą liczyć. W zeszłym roku 14+1 na tym torze zdobył Thorsell. Gdyby to powtórzył, to pewnie dziś by to wystarczyło. Za kilka dyszek warto to puścić, bo kursy na to samo zdarzenie w Forbecie czy Betclicu znacznie niższe. 17 dostępny w eWinner.

 2. Żużel live – 2 i 4 bieg – Krawczyk – Marciniec 1 @ 3.55. Ten 4 bieg trzeba będzie grać (lub nie) w zależności od tego jak będzie wyglądał 2 bieg. Mokry tor, niedoświadczeni zawodnicy. Teoretycznie wystarczy wyjść ze startu i nie popełnić błędu. Zależy kto zrobi więcej. Ale value jest. Dam znać po biegu co dalej 🙂

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button