Ruszamy z kopyta po dłuższej przerwie

Na dniach startujemy z konkursem, w którym do wygrania będzie aż 1000 złotych!

Przepraszam, za te kilka tygodni milczenia, ale w życiu nawarstwiło mi się dość dużo problemów. Na pandemię koronawirusa, kwarantannę, jesienną depresję i cholera wie co jeszcze nałożyły się problemy ze zdrowiem. Nie miałem w ogóle głowy do bukmacherki, no ale życie toczy się dalej, a ja jestem dobrej myśli.

Powiedzmy, że już się troszkę otrząsnąłem, choć nie wiadomo, co przyniesie przyszłość. Staram się być dobrej myśli, więc nie będę Was zasmucał. Kilka ważnych spraw po przerwie.

Mam nadzieję, że za kilka dni mocno przyspieszymy. We współpracy z jednym z bukmacherów szykujemy konkurs, w którym do wygrania będzie aż 1000 złotych! Dogrywamy ostatnie szczegóły. Start to kwestia tygodnia, może 10 dni. Konkurs będzie prosty, wystarczy podawać dobre typy i być… najlepszym ;). Zatem szykujcie formę.

Druga, bardzo przyjemna sprawa. Pamiętacie rozmowę z Kacprem Konopackim z Futsalu Leszno? Po tym właśnie poznaje się wielkiego sportowca.

Kacper, który w tym sezonie nosi na koszulce reklamę naszego portalu obiecał, że w telewizyjnym meczu strzeli dwie brameczki. I co? Jeszcze w gratisie dorzucił wczoraj dwie asysty he he. Oby to był znakomity prognostyk na przyszłość! Bo pozytywnych informacji łaknę, jak kania dżdżu.

W tym dziwnym czasie życzę Wam kochani przede wszystkim dużo zdrowia no i z niecierpliwością czekam, aż pojawi się coś godnego zaatakowania!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button