Tak to jest, jak się gra dla zabawy i przy pilznerku :)

Hokeiści Cracovii chyba przysnęli w szatni przed meczem

Nie mam pretensji do podopiecznych Rudolfa Rohacka, że zepsuli mi dubla. Pretensje mam do siebie, że w ogóle go zagrałem. Bo jak napisałem w komentarzu, raczej postawiłem dla zabawy. Na szczęście za drobne.

Tu warto się chyba chwilę zatrzymać i porozmawiać o strategii. Nie wiem, jak Wam, ale mnie w przeszłości zbyt często zdarzało się właśnie granie dla zabawy. Szczególnie w okresie, gdy już padł Typerbook, a jeszcze nie było Typer TV.

Problemy z samokontrolą

Miałem olbrzymie problemy z samokontrolą. Szczególnie wieczorami, kiedy już człowiek po całym, ciężkim i stresującym dniu weźmie kilka łyków pilznerka, ręka robi się szczególnie luźna, a pieniądze stają się tylko mało znaczącymi cyferkami 😉 . Macie też tak czasami?

Na szczęście teraz jest inaczej. Czuję odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także i za Was. No i dlatego mam te pretensje za wczoraj. Bo niby były przesłanki przemawiające za tym dublem. Niestety “niby” robi kolosalną różnicę.

Poluję w MHL, NMHL i Chance Lidze

A zatem chłodna głowa i cierpliwość. Atakujemy tylko w odpowiednim momencie! Kiedy będę polował?

Niestety, czujność trzeba zachować przez cały dzień. Oczywiście już buszuje po Rosji, czyli MHL i NMHL, a po południu przesiądę się na Chance Ligę. Choć w Czechach trudno przewidzieć, co się wydarzy, bo meczów już miało nie być. Tymczasem niektóre chyba się odbędą. Generalnie panuje lekki chaos.

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

2 komentarzy

  1. W profilu kilka typów na dzisiejsze mecze.

    Tonder ma ostatnio naprawdę fajną formę, natomiast Curzytek wygląda jak parodia żużlowca. Na ciężkich torach, które ostatnio ‘królują’ rzadko, kiedy udaje mu się dojechać do mety. Z tego meczu mam też over Vaculika. Słowak jedzie dziś ostatni mecz w barwach Falubazu, ale lubi wrocławski tor. W fazie zasadniczej zrobił tam 11 punktów (w tym upadek). Dziś powinien być najjaśniejszym punktem Zielonogórzan. Linia 10 wydaje się ok, można złapać też 9.5 w sts po niższym kursie do jakiegoś dubla. Oprócz tego lekko spróbuje +1.5 z Janowskim. Maciek dość mocno się poobijał w ostatnim meczu, w STS liczy się tylko 5 startów, więc ten mały handicap w stronę Vaculika powinien zrobić robotę.

    Z finałowego meczu narazie tylko under 3 Szlauderbacha. Zaskoczył mnie trójką w ostatnim biegu juniorów, ale jakoś mam wrażenie, że ostatnio nie był w jakiejś nadzwyczajne formie. O dziwo to juniorzy Stali wyglądali dość fajnie na ciężkich torach, ale, że tor przygotowywał komisarz to byli zupełnie pogubieni. Nie sądzę, żeby zaczął drugi raz od trójki, a liczę, że któryś ze Stalowców pokona go już w pierwszym biegu. 3 punkty z linii to raczej maks, mam nadzieję, że się nie mylę. Jak wpadnę na jakiś jeszcze typ to dam znać.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button