To była bardzo dobra niedziela!

Martin Vaculik bez większego trudu zrobił linię 8,5

Takie dni to ja lubię. @kuba dał dwa typy i oba weszły. @wlodar pięknie trafił mecz ligi niemieckiej po przepysznym kursie, no i @zibi1973 w swoim stylu… Jedno jest pewne, mieliśmy wczoraj dobre typy.

Oby takie dni powtarzały się jak najczęściej. Po serii porażek Kuba się przełamał. Z tego, co widziałem, Martin Vaculik raczej bez trudu “sieknął” linię 8,5. Trochę było nerwówki w Grudziądzu, ale ten mecz cały czas kręcił się wkoło remisu.

Także wreszcie się zazieleniło jeśli chodzi o żużel. Widziałem w komentarzu pod wczorajszym wpisem, że Kuba pójdzie za ciosem, w takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki.

Bardzo się cieszę, że na pokładzie Typer TV jest @zibi1973. Kto siedzi w branży, ten wie, że to facet o niezwykle mocnej reputacji. Korzystając z okazji pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam na następne typy. Zresztą pewnie nie tylko ja ;).

Świetnie też @wlodar wynalazł mecz z trzeciej ligi niemieckiej. Kurs na wygraną Chemnitzer był z tego co widzę u włodara w profilu 3.15. A mecz skończył się wynikiem 4:2. Ręce same składają się do oklasków .

Panowie, czego chcieć więcej? Ja z utęsknieniem odliczam mijające dni. Myślę, że już pod koniec lipca do Was dołączam!

Pozdrawiam serdecznie!

PS.

Jestem trochę zawiedziony, że tak słabo komentujecie mój ostatni odcinek Typer TV. A tak bardzo się starałem 😀

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button