Typer TV On Tour 2 [FILMY + BIEŻĄCA AKTUALIZACJA]

Artur jest w Gdańsku na MP w piłce ręcznej plażowej

Gdańsk | Artur w poszukiwaniu bukmacherskiej weny dotarł dziś nad Morze Bałtyckie ???. Obiecuje, że wieczorem będą #HokejoweTypy ? ? ? Trzymamy za słowo ???#TyperTvOnTour

Gepostet von Typer TV am Mittwoch, 19. August 2020

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

7 komentarzy

  1. W profilu typ na juniorów z Gdańska. W Ostrowie bez Grzelaka (słabszego z juniorów), który ma kontuzje. Szostak to duży talent, ale będzie miał naprzeciw siebie dwóch starszych kolegów i na pewno kurs powinien być niższy. Jeżeli do meczu, albo przynajmniej szerszej oferty wyjdą jeszcze z DNB po kursie 1.9 to dołożę. I jak tylko będzie szersza oferta na mecz w Łodzi to konsekwentnie będę grał przeciwko juniorom z Tarnowa.

    1. Birkemose 10 po 4 startach 😎 Muszę też znaleźć więcej czasu na poszukiwanie informacji przed meczami 2 ligi. Trochę dziwne godziny tych meczów, muszę się jeszcze do nich przyzwyczaić. Dziś np Rzeszów bez dwóch czołowych zawodników – chyba na pewniaka szli. Nie wiem jaki był kurs przed meczem, ale przy wyniku 9-15, kurs na gości wynosił 7..

  2. Dziś GP Challenge. W profilu już jeden triple, jak tylko wrócę z tenisa to może znajdę coś jeszcze u innych buków.

    Niedoceniany jest Loktajew (wg kursu), tylko czy mu się będzie chciało? 😬

    Kurs na juniorski bieg w sts znacznie niższy niż ten, który Wam polecałem w eWinnerze. Za to kurs na Gdańsk kuszący..

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button