Typy tygodnia [AKTUALIZOWANE]

24-30 sierpnia 2020

Aby ułatwić Wam dostęp do części typów, przygotowaliśmy specjalną wersję artykułu wraz z bieżącą aktualizacją. Właśnie tutaj będziemy wrzucać informacje o tym, na co się czaimy, jakie są nasze najbliższe plany bukmacherskie (imprezy, mecze, itp.), a także nasze ‘grubsze’ typy oraz wyselekcjonowane zakłady najlepszych typerów Ligi Typer TV

 

Jak na razie zapowiada się, że ten tydzień będzie przebiegał pod ‘moje’ żużlowe dyktando, bo mecze, na które czaił się Artur, stoją pod znakiem zapytania, w związku z koronawirusem. Wiem, że grają eliminacje europejskich pucharów, ale tu liczymy na Was. Playoffom NBA na razie się przyglądam, widziałem wiele meczów, ale to nigdy nie był mój ulubiony etap do obstawiania.

Zła informacja –  przeczytałem nowy komunikat UEFA sprzed kilku dni. Odwołana jest większość młodzieżowych rozgrywek, które miały się odbywać od września do listopada. Jeżeli dobrze pójdzie, to w tym roku odbędzie się tylko Euro U19 – ale już czuję, że obstawianie tego będzie loterią – mam nadzieję, że wystawianie kursów też 😉 Zobaczcie co czeka Typer TV w tym tygodniu.

Plany bukmacherskie na ten tydzień:

Cały tydzień
NBA Playoffs
Wtorek
19.00 Speedway Elitserien
Środa
17.00 Srebrny Kask
Czwartek
18.00 Wybrzeże Gdańsk – Apator Toruń
Piątek
16.00 2. Liga Żużlowa
19.00 Speedway Grand Prix Wrocław
Sobota
11.45 2. Liga Żużlowa
15.30 Finał DMEJ Łódź
16.30 1. Liga Żużlowa
19.00 Speedway Grand Prix Wrocław
Niedziela
11.45 2. Liga Żużlowa
14.00 1. Liga Żużlowa
16.30 Speedway Ekstraliga

Typy tygodnia:

Poniedziałek
Żużel / Daugavpils – Gniezno / Timo Lahti over 11.5 @ 1.83 @kuba
Żużel / Daugavpils – Gniezno / Oskar Fajfer over 9.5 @ 1.85 @kuba

Wtorek
Piłka ręczna / Aarhus United W(-3,5) – Skanderborg W / 1 @ 1.95 @zibi1973
Żużel / Motala – Hallstavik / Rasmus Jensen over 10.5 @kuba

Środa
Żużel / Srebrny Kask / Wiktor Lampart – Szymon Szlauderbach / Lampart @ 2.01 @kuba

Czwartek

Piątek
Żużel / Wybrzeże Gdańsk – Apator Toruń / Peter Kildemand over 9 @ 2 @kuba
DUŻY KURS Najlepiej punktujący w meczu / Peter Kildemand @ 16 @kuba
eSport / LEC Summer Split play-off / MAD Lions – Schalke 04 / Schalke 04 @ 2.01 @krolkier
Żużel / SGP Wrocław / Michelsen – Lindback 1, Lindgren – Iversen 1, Doyle – Fricke 1 @ 2.48 @kuba
⚡ DUŻY KURS
Zwycięzca SGP R1 / Artiom Łaguta @ 9 ✅

Sobota

Żużel / SGP Wrocław 2 / Zmarzlik – Lindgren 1 | Vaculik – Dudek 1 | Michelsen – Lindbaek 1 @kuba
Żużel / SGP Wrocław 2 / Jason Doyle over 7.0 @ 1.92 @kuba
 DUŻY KURS Zwycięzca SGP R2 / Emil Sajfutdinow @ 10 @kuba

Niedziela

Futsal / Constract Lubawa – Clearex Chorzów / Lubawa @ 2.00 @kuba

10 komentarzy

 1. AKTUALIZACJA

  W profilu dwa trzy typy. Buki jeszcze nie wiedzą, że za Lahtiego, który wczoraj zrobił piękny over dziś z/z. To oznacza dodatkowy start dla wszystkich zawodników Rospiggarny. Gdyby nie to, że to liga szwedzka i zdarzają się dziwne wyniki dałbym grubiej. Ale over Jensena (stawka 3, zwiększyłem z 2) i over Huckenbecka wyglądają solidnie. Do Niemca dorzucam over Pawlickiego – wczoraj wszedł z punktem, dziś liczę, że przeciwko słabszym rywalom zrobi dwucyfrówkę.

  1. Przepraszam, dopiero później zauważyłem, że nie dodało mi w którą stronę stawiam. To była dwójka, ale Hansen nie pojechał, więc dla beta źle, bo Berge jest w fatalnej formie (2 punkty przy linii około 7) i pewnie by weszło. Ale w związku z tym, że mogłem namieszać, to dobrze, bo i tak rozliczyłbym to jako zwrot – gorzej, gdyby ktoś się nadział na Berge. Teraz będę dwa razy sprawdzał po dodaniu, czy jest ok ?

   Dziś 2/3. Jensen wszedł spokojnie, ale w pierwszym biegu zrobił taśmę, a over był już przed ostatnim startem. Pechowo Pawlicki, bo wykluczył się z łatwego biegu, gdzie jeden punkt zrobiłby na pewno. Szkoda, ale nie jest źle. Jutro Srebrny Kask, myślę, że będzie jakiś typ.

 2. Na jutrzejszy poranek (godz. 10.00) pierwszy bet z futsalu. Polska liga startuje za tydzień, ale ‘poprzedni’ sezon kończy właśnie liga rosyjska. W rozpisce trochę zapomniałem o tych meczach. Jutro drugi mecz o 3 miejsce. Po pierwszej porażce, kurs na (jeszcze) obecnego mistrza wydaje mi się na tyle dobry, że położę na nich małą stawkę. Popołudniu jest też mecz o Puchar Polski, więc jeżeli bukmacherzy wyjdą z ofertą i kurs na Constract Lubawę będzie zachęcający to prawdopodobnie postawię.

 3. AKTUALIZACJA

  Tyumen zrobił swoje, więc na spokojnie można podejść do Srebrnego Kasku.

  Nie do końca wiem, czemu STS i eWinner aż tak wysoko stawiają dziś Szlauderbacha. Ma teraz trochę jazdy, bo dzięki ‘farmie’ Leszna w Rawiczu jeździ sporo, ale w Ekstralidze jego wyniki są raczej dalekie od wyników (i potencjału) Karczmarza i Lamparta. Kurs 2.25 na zawodnika Stali Gorzów i 2.01 na jeźdźca Motoru Lublin wydają mi się zbyt wysokie. Dość podobne zdanie mają oddsmakerzy z Forbetu, gdzie Szlauderbach jest w środku stawki z kursem na zwycięstwo 30, w przeciwieństwie do kursu 9 na STS.

  Jedyne value w zwycięzcy widzę za to chyba tylko w Mateuszu Cierniaku. Wiem, że chłopak ma teraz kryzys i prawdopodobnie nie wygra – ale kurs 35 w Betclicu jest trochę przesadzony. Za parę dyszek warto spróbować. Nie można skreślić gościa, który na początku sezonu tak wymiatał.

  Czekam jeszcze na kurs na Lubawę. Na Oddsportal pojawiły się już kursy, ale żaden z polskich bukmacherów jeszcze nie wyszedł z ofertą. Typ przeciwko Szlauderbachowi dodam do typów tygodnia, pomimo tego, że nie do końca spełnia moje warunki, aby się tam znaleźć.

  Panowie, powiedzcie mi, jak dziś Legia? Łatwo wygra, czy może jest value w Cypryjczykach?

  1. Szkoda, nie sprawdziłem, że będzie deszczowo, a w takich warunkach Trofimow świetnie się czuje. Przeciwieństwo Karczmarza, który pewnie w głowie ma już niedzielne derby i po dwóch biegach się wycofał. A szkoda, bo Szlauderbach pojechał bardzo słabo.. I takim sposobem typ, który powinienem dać w singlu, a który wrzuciłem do ‘typów tygodnia’ wszedł, a w profilu ❌

   Jutro chyba tylko Wybrzeże – Apator, a potem zaczynamy GP ? Kusi mnie kurs na mistrzostwo Emila Sayfutdinova – 7.00 @ Etoto, ale domyślam się, że nie dam rady zagrać tam, za tyle ile chcę ?

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button