Uwaga, ważne! Polubcie fanpage Typer TV, bo będziemy też relacjonować obstawianie na żywo!

Kochani, żeby nic Was nie ominęło...

Witajcie typerzy 🙂

Długo siedziałem cicho, bo z niecierpliwością czekałem na moment, w którym ruszą hokejowe sparingi! Bardzo obawiam się nadchodzącego sezonu. Boję się, że koronawirus pokrzyżuje nam wszystkim szyki, ale obym się mylił.

Mam ogromną prośbę do wszystkich Użytkowników. Kochani, żeby nic Wam nie umknęło, zapraszam do polubienia naszego fanpage’a ——> Typer TV 

Wszystko po to, żeby nic Was nie ominęło. Mam bowiem ambitny plan! Chcę nagrywać dla Was nie tylko odcinki poradnikowe na YouTube, ale także relacjonować obstawianie na żywo! Myślę, że nic nie stanie na przeszkodzie, oby tylko wystarczyło hajsów ;).

Wiadomo, na razie hokejowe mecze jeśli już się odbywają, to bez udziału publiczności. Dlatego stęskniony wrażeń wybrałem się na sparing piłki nożnej kobiet pomiędzy Medykiem Konin, a Slavią Praga. Nagrałem małą próbę, żeby wczuć się w klimat i dobrze zaznajomić z mechanizmem publikowania. Co ciekawe, w trakcie relacji padła bramka hehehe.

Liczę na to, że także halowe sporty wkrótce doczekają się choć częściowego otwarcia trybun. A wtedy już na dobre rozpocznę swój sportowy trip.

Pozdrawiam Was serdecznie!

PS.

Kochani napocząłem problem zlimitowania mnie przez jednego z bukmacherów. Już niebawem nakręcę o tym specjalny odcinek i mam nadzieję, że włączycie się do dyskusji, bo moim zdaniem do skandal!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button