Wy szykujcie formę, my szykujemy konkurs

Do zgarnięcia będzie trochę kasy!

Kilka ostatnich dni zostawiłem Was bez żadnego typu, ale też nic specjalnie nie wpadło mi w oko. A wyznaję zasadę, że nic na siłę. Pojawi się coś fajnego, to na pewno zaatakujemy. Tymczasem mam dla Was dobre wieści.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem – mam nadzieję, że to kwestia kilku, może kilkunastu dni – odpalimy dla Was konkurs, a najlepsi zgarną trochę “sianka”.

Jak już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, to oczywiście Was poinformujemy. Tymczasem ja z lekkim niepokojem spoglądam za naszą południową granicę. Co się dzieje w Czechach? Koronawirus zaatakował tam z niespotykaną dotąd siłą i coraz więcej pojedynków jest odwołanych.

Co najgorsze, to niemal pewne, że te mecze, które się odbędą, zostaną rozegrane bez udziału publiczności. A zatem  wyjazd do Liberca, Benatek czy innego czeskiego miasta muszę odłożyć na… nie wiadomo kiedy.

Bardzo mnie to wkurza, bo jak wiecie, ja żyję właściwie tylko po to, żeby jeździć i oglądać mecze! 🙂

Niestety wobec tego, co się dzieje teraz na świecie, jestem – tak, jak wszyscy – bezsilny. A swoją drogą, co Wy myślicie o tej całej pandemii? Jest się czego bać?! Ja już nie mam pojęcia. Ile osób, tyle opinii.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

4 komentarzy

  1. Wczoraj mistrzem świata w jeździe indywidualnej na czas został Filippo Ganna. Pierwszy włoski mistrz świata w tej specjalności! Pomyślelibyście? Taka potęga jak Włochy i dopiero pierwszy raz złoto! Co ciekawe jest to dopiero 4 medal dla kolarzy z Italii. Wcześniej srebro zdobywali Chiuratto, Malori oraz brąz rok temu Ganna. Dzisiaj wyścig ze startu wspólnego pań. Początek o 12:30. Na starcie reprezentacja Polski na czele z Kasią Niewiadomą, którą stać nawet na medal. Narazie oferta uboga, może pojawi się coś na live.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button