Znamy zwycięzców pierwszego konkursu Typer TV!

Najlepszy okazał się typer Sinus. Gratulujemy!

Pierwszy konkurs Typer TV, który realizowaliśmy z firmą Betfan, dobiegł końca. Najlepszy okazał się @sinus i właśnie on zgarnia główną nagrodę, czyli 500 zł na konto bukmacherskie.

Walka trwała do ostatniego dnia. Sinus w końcówce popisał się znakomitym finiszem. Wyszedł na pierwsze miejsce i pozycji lidera nie oddał już do końca. To typer znany i szanowany w środowisku od bardzo dawna, specjalizujący się w futsalu. Myślę, że nagroda trafia w naprawdę dobre ręce.

Podobnie zresztą jak i pozostałe dwie: @typerstatystyk i @nairda89 zajęli kolejne dwa miejsca na podium. Pokazali, że na naszym fachu znają się, jak mało kto. Brawo!

Laureatów prosimy o przesłanie adresu mailowego, na który założyli konto bukmacherskie w firmie Betfan, na mail: artur.matyszczyk@typer.tv

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i obiecujemy, że pierwszy konkurs z pewnością nie był ostatnim.

Wyniki: https://typer.tv/konkurs-betfan/

 

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

11 komentarzy

  1. Dziękuje bardzo za wyróżnienie 🙂
    Typy staram się podawać na bieżąco, nie tylko ze względu na konkurs. Niestety brak czasu powoduje, ze części typów nie jestem w stanie tutaj wpisać. A i specyfika rynku pokazuje, ze kursy i linie zmieniają się diametralnie w mgnieniu oka (a raczej pod ciężarem polskich złotych 😉 ).

    1. Oczywiście, że będą. Teraz jednak musimy się maksymalnie skoncentrować na tym, żeby portal zyskał większą popularność. Tu oczywiście także prośba do Was, Kochani, o pomoc. Ja wciąż nie mogę wskoczyć na dawne tory jeśli chodzi o bukmacherkę, ale liczę, że wreszcie się uda. Na razie po prostu nic nie gram, dlatego też nic nie wrzucam. Nie chcę Wam dawać typów, których sam nie atakuję.

  2. Dziś w nocy rusza NBA. W pierwszy dzień tylko dwa mecze i to mecze z ‘wyższej półki’, czyli derby LA i Brooklyn z Durantem kontra Golden State. Nie do obstawiania, a na pewno nie przeze mnie. Nie zaświeciły mi się też lampki przy żadnej linii na graczy, ale jutro kilkanaście meczów i na pewno znajdzie się kilka ciekawych typów. Liczę, że trafi się też petarda, bo początek sezonu, więc buki nie zawsze ogarniają tego, że niektórzy gracze zmieniając zespół mają zupełnie inne role. Jedni otrzymują duże role i mają prowadzić zespół, a inni z gwiazd (przynajmniej lokalnych) zostają usunięci w cień.

    Możecie zerknąć też na poradnik jaki przygotowałem przed restartem poprzedniego sezonu TUTAJ. Jeżeli jutro się wyrobię to napiszę też mały tekst wprowadzający do tego sezonu, a obstawiać jak zawsze będę głównie linie zawodników. W tekście znajdziecie też dużo stron i narzędzi z których korzystam i które są bardzo przydatne.

  3. Witam Arturze myślę, że największy rozwój tej i zachęcenie użytkowników do założenia konto jeżeli będą konkursy. Czy na tym etapie za chwilę nowy rok przed nami będzie początkiem stycznia konkurs. Nie wiem jak to wygląda w rozmowie z bukmacherem, ale proponowałbym, aby konkursy trwały na przykład o 1 stycznia do końca tego miesiąca i na przykład najlepsza trójka dostaje nagrodę. To samo tyczy się kolejnych miesięcy warto rozmawiać może uda się coś ruszyć dalej z tą stroną.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button