Regulamin

§1. Zasady ogólne

1. Korzystanie z portalu Typer TV jest darmowe, choć korzystanie z niektórych funkcjonalności wymaga logowania.
2. Użytkownicy powinni przestrzegać obowiązującego ustawodawstwa kraju, w którym zamieszkują i/lub przebywają. Zastosowanie mają Kodeksy cywilny i Kodeks karny.
3. Nie zastosowanie się Użytkownika do niniejszych Zasad Użytkowania lub zasadne podejrzenie, że Użytkownik bezpośrednio lub pośrednio, nie stosuje się wymienionych Zasad może skutkować zamknięciem konta albo czasowym zablokowaniem dostępu Użytkownikowi do portalu.
4. Komentarze i posty usuwamy ręcznie na życzenie.
5. Portal Typer TV zastrzega sobie prawo do modyfikowania niniejszych Zasad Użytkowania.

§2. Zasady użytkowania serwisu

2.1. Zasady ogólne
1. Należy korzystać z portalu Typer TV zgodnie z przyjętymi w Polsce zwyczajami i zgodnie z międzynarodowym prawem UE.
2. Na portalu Typer TV niewolno publikować obrazków o podtekście seksualnym, rasistowskim i naruszającym prawo obowiązujące w Polsce
3. Jeżeli Użytkownik założył konto na Typer TV, ale nie loguje się do niego przez 60 dni, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia konta. Administracja podejmie próbę kontaktu przed zamknięciem konta.
2.2. Komentarze
1. Portal Typer TV nie odpowiadają za treść publikowanych komentarzy Użytkowników. Jeśli któryś z komentarzy łamie przepisy prawa, należy to zgłosić Administracji.
2. Na portalu Typer TV użytkownicy mają prawo komentować artykuły i posty jako zalogowani Użytkownicy.
3. Dbaj o to, żeby Twoje komentarze były kulturalne. Zachowuj się tolerancyjnie wobec innych Użytkowników. Bądź uczciwy. Szanuj prawa autorskie i nie publikuj danych wrażliwych. Nie spamuj.

§3. Prawa autorskie właścicieli portalu Typer TV

Użytkownicy nie mają prawa, w sposób łamiący prawa autorskie, wykorzystywać całości lub fragmentów treści/obrazków/materiałów należących do portalu Typer TV Dozwolone jest korzystanie na własny użytek osobisty.

§4. Wyłączenie odpowiedzialności

Na pewne czynniki nie mamy wpływu, a zatem nasza odpowiedzialność w ich zakresie jest wyłączona.
5.1. Gwarancje i odpowiedzialność
1. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić najwyższą jakość bezpieczeństwa i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje były rzetelne, a jakość kodu strony spełniała najwyższe aktualne standardy.
2. Korzystanie z portalu Typer TV odbywa się na wyłączne ryzyko Użytkownika.
5.2. Straty lub szkody
1. Portal Typer TV nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody, bezpośrednie lub pośrednie, które Treści zamieszczane na portalu Typer TV są subiektywne i tak też powinny być odbierane.
2. Wszystkie wypowiedzi Użytkowników wyrażają punkt widzenia autora. Portal Typer TV nie ponosi odpowiedzialności za niestosowne treści użytkowników, jednak postaramy się aby treści łamiące Regulamin były edytowane/usuwane.
3. W przypadku zaburzenia działania portalu Typer TV spowodowanych działaniem wirusów, wszelkie szkody, koszty, wydatki, straty lub roszczenia spowodowane są przez wspomniane wirusy.
§5. Zmiany zasad
1. Właściciele portalu Typer TV rezerwują sobie prawo do zmiany treści tego Regulaminu w dowolnym momencie i bez uprzedniego powiadamiania. Podstawowe kwestie dotyczące użytkownika, takie jak ochrona prywatności czy bezpieczeństwo danych, NIE ulegną zmianie bez zgody od użytkownika.
2. Zmiany będą obowiązywać od momentu opublikowania lub otrzymania wymaganej zgody użytkownika.

Back to top button