Typy na Igrzyska Olimpijskie w Japonii

Już wczoraj rozpoczęły się Igrzyska Olimpijskie. Nigdy nie nastawiam się na nie pod względem bukmacherskim, ale pojedyncze zawody czy przede wszystkim turnieje piłkarskie rozgrywane w ramach Olimpiady, zawsze mogą przynieść ciekawe typy.

Eliminacje do turnieju piłkarskiego w związku z pandemią rozgrywane były w niemal dwuletnim rozstrzeleniu. 2 lata temu w czerwcu jako eliminacje europejskie do Igrzysk służyły Mistrzostwa Europy U21. Jako ostatni do turnieju awansowali Meksykanie i reprezentanci Hondurasu.

Rozegrano już dziś 4 mecze IO, a w tym roku wszystkie ekipy rozegrały kilkanaście sparingów. Pewne wnioski można już wyciągnąć. Ale trzeba podejść do tego ostrożnie.

W pozostałych dzisiejszych meczach ciekawie zapowiada się mecz Argentyny z Australią. Ekipy z eliminacji azjatyckich w meczach towarzyskich nie wyglądały zbyt dobrze. Wydaje mi się, że -1 (AH) po 1.89 jest do gry. Można też zaczekać na rozwój sytuacji w meczu, może w przypadku pierwszego gola Australijczyków DNB będzie lepszą opcją.

Interesuje mnie też to jak potoczy się spotkanie gospodarzy Japończyków z RPA. Japonia w eliminacjach nie wyszła nawet z grupy – odpadła z Arabią Saudyjską oraz Syrią. Sparingi wyglądały za to naprawdę nieźle. Możliwe, że przygotowali się solidnie pod IO, ale kurs na RPA wydaje mi się bardzo wysoki. Na pewno lekko zaryzykuję +2.5 na ekipę z Afryki.

Kolejne typy i analizy na Igrzyska będziemy publikować w tym poście oraz na naszym kanale.

PS
Igrzyska Igrzyskami, ale w najważniejszą fazę wchodzą rozgrywki żużlowe (większość longtermów siadło na kilka kolejek przed końcem), przed nami jeszcze 9 turniejów SGP, a Artur już szykuje się do sparingów hokejowych, które powoli się zaczynają. Myślę, że końcówka lata przyniesie jeszcze sporo dobrych typów.

1 komentarz

  1. Wielka żarówka pojawiła mi się przy meczu Honduras – Nowa Zelandia. Wyniki mówią jedno, mecze drugie. Kurs 1.7+ na draw no bet to według mnie petarda.

    Do tego w profilu dwa duble z żużla. Pytlewski to tylko z nazwy żużlowiec Ekstraligi, więc under 1.5 punkta po 1.5 to niemal bank. Nie widzę też opcji, aby Pawliczak zrobił w Gorzowie więcej niż punkt, myślę, że będzie to wyglądało tak: 0, -, -, -.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button