Typy na Speedway Grand Prix Polski – Lublin (06-07.08.2021)

Piąte i szósta runda SGP już w ten weekend. Totalbet jako pierwszy wyszedł z ofertą na zwycięzcę piątkowych zawodów i przy dwóch opcjach pojawiła mi się lampka.

Przed każdym turniejem układam sobie w głowie jakie kursy wystawiłbym i jeżeli jakiś kurs wystawiony przez bukmachera odbiega od tego, co mam w głowie – gram. Tak było w przypadku Mateja Zagara. Kurs 55 na Słoweńca jest mocno niedoszacowany. Ciężko będzie Matejowi wygrać, ale takiego kursu grzech nie postawić. Ja wystawiłbym na niego kurs w granicach 15-18.

Drugi, który mi się spodobał to 18 na Jasona Doyle’a. Australijczyk po niezłym sezonie w lidze, agresywnej jeździe, narazie w Grand Prix zupełnie zagubiony, ale jestem niemal pewny, ze chociaż jeden turniej w tym roku wygra. W Lublinie spisywał się przeważnie bardzo dobrze, więc może to będzie w ten weekend.

Wiem też na kogo kursy są przeszacowane, także jak tylko pojawią się head to head, gram 🙂

Wpis będzie aktualizowany – pewnie już w piątek – jak tylko pojawią się kursy na całą ofertę.

1 komentarz

  1. Zagar w top 8 w eBetx po.. 7.50 🙂 Petarda. Win po kursie 100 dostępny tam i w Fortunie. Na Doyle’a można znaleźć 25, też do gry.

    Oprócz tego dwa single w Betclicu przeciwko Emilowi Sajfutdinowowi, który w Lublinie się zawsze męczy – vs Lambert i Doyle po kursach pod 3. Typy w profilu.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button