Ruszają ligi hokejowe, a zatem rozpoczynamy kolejny sezon z bukmacherką

Na rynku pojawił się nowy legalny bukmacher, który może być rewolucją

Wrzesień to miesiąc, w którym rozgrywki rozpoczynają wszystkie, interesujące mnie pod kątem bukmacherskim, ligi. A więc całe Czechy, Polska, Słowacja oraz niższe ligi w Rosji. Liczę na ciekawy, niezmącony pandemią, sezon. Ważna informacja – na rynku pojawił się nowy bukmacher z bardzo ciekawą ofertą.

Nowy, legalny bukmacher w Polsce, to Betcris. Już teraz wiem na pewno, że będę z niego często korzystał przy podawaniu typów. Powód jest oczywisty – handicapy azjatyckie, czyli popularnie zwane “azjany”.

W ostatnich dwóch latach sporo zmieniło się na polskim rynku bukmacherskim. Wybór mamy coraz większy, a co za tym idzie poszczególne firmy starają się pozyskać maksymalnie największą liczbę klientów. Dzięki temu oferta jest coraz bogatsza, a wybór rynków większy. W jednym aspekcie wciąż była luka – właśnie w handicapach azjatyckich. Mam nadzieję, że Betcris wprowadzi nową jakość.

Handicapy azjatyckie, a w szczególności AH -1, to moje ulubione rynki. Ale Betcris idzie jeszcze dalej! Ma często szeroki wachlarz “azjanów”. Na własne potrzeby nazywam je handicapami “ruchomymi”. Oznacza to, że w danym zdarzeniu na faworyta są handicapy: AH -1, AH -2, AH -3 | zaś na underdoga odpowiednio +1, +2, czy +3. Dzięki temu można komponować zakłady złożone (duble czy triple) o stosunkowo bezpiecznym procencie sukcesu.

Mocno polecam Wam założenie konta w Betcrisie, bo z pewnością w tym sezonie będę z niego często korzystał. Jeżeli chcecie wesprzeć nasz portal, proszę, załóżcie konto z naszego reflinka poniżej >>>

KLIKNIJ I ZAŁÓŻ KONTO W BETRCIS

Cóż mogę dodać więcej, meczów hokejowych o stawkę coraz więcej, bądźcie więc czujni, bo z pewnością pojawią się typy ode mnie. Przypominam, że typy przedmeczowe, z analizami znajdziecie na portalu. Typy “live” w miarę możliwości także. Natomiast jeśli chcecie mieć pewność, że żaden typ “na żywo” Wam nie umknie, zapraszam na nasz kanał na Telegramie! Każdy z Was może dołączyć, klikając w ten link >>> https://t.me/joinchat/sfUa9hqwIqNjMzY0

Powodzenia!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button