Typer TV – Podsumowanie I kolejki PGE Ekstraligi

Odcinek 4

 • Co się stało w Częstochowie? Jak Kuba tłumaczy się za Grudziądz…
 • Co przesądziło w większości pojedynków I kolejki?
 • Dlaczego Bartosz Zmarzlik pojechał tak słabo na swoim torze?
 • Czy Łaguta będzie mistrzem świata i czy jeszcze warto na niego postawić?

To tylko niektóre z tematów Odcinka nr 4. Zapraszamy do obejrzenia!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

2 komentarzy

 1. A ja podtrzymuję ,że są spore szanse na Falubaz w IV ( o ile nikt sie nie rozwali ) . Protas szaleje , Dudek jedzie swoje , Vaculik poprawnie ,ale narazie bez błysku , Murzynek szwedzki jako tako . Młodzież jedna z lepszych w lidze ,szczególnie u siebie .
  Z Czewą wydaje mi się ,że wygrają -choć minimalnie.

  Gdzie Wy te filmy nagrywacie swoją drogą – sporo zieleni i jakoś tak ładnie ….

 2. Ten mecz pokaże na co naprawdę stać Protasa i resztę w tym sezonie. Spotkanie z Rybnikiem może trochę zaciemnić prawdziwą siłę Falubazu, jednak tam jechali silni 1 ligowcy. Zobaczymy w niedzielę czy uda się zdobyć trochę punktów na Madsenie, Lindgrenie i Doyle’u. No i koniecznie muszą pokonywać Holtę/Przedpełskiego. A juniorzy rzeczywiście mieli dobrą końcówkę i kto wie, może dzięki doświadczeniu (bo w końcu obaj kończą juniorkę po tym sezonie) zdobędą w tym roku sporo punktów.

  Btw kurs na wejście Falubazu do 4, w stsie 3.34. Więc w zasadzie, gdyby dobrze wytypować teraz czwartą ekipę to ładny kursik można trafić, bo na pozostałe też wysokie.

  Spójrzcie też na te kursy na Artioma (i Lamberta). Jak przed sezonem wydawał mi się lekko niedoszacowany, tak teraz jest zdecydowanie przeszacowany – 5.50 w ewinner, 8 w fortunie i 10 w forbecie i betclicu. Ale np w betclic dalej wisi para Dudek – Łaguta po starych kursach.. Ciekawe czy rzeczywiście pojadą to na 4 stadionach po dwa razy – Toruń, Gorzów, Wrocław i (?). Ale kiedy i jak, nie wiadomo, w każdym razie pewnie bardziej forma z końcówki sezonu będzie się liczyła. Inaczej w SEC, bo 5 turniejów w lipcu, więc trzeba patrzyć na formę Michelsena i Lamberta – ten drugi może mieć w końcu taki sezon jak Tai, kiedy po paru latach wystrzelił i z najgorszego zawodnika w stawce SGP został mistrzem po kursie 101 🙂 Bo talentu nie mozna mu odmówić, zobaczymy jak pojedzie w Grudziądzu. Ale wtedy top3 po kursie 6-7 byłoby to wzięcia.

  https://i.imgur.com/b1FLk1B.png
  https://i.imgur.com/tuuTpy0.png
  https://i.imgur.com/CxsZWFD.png

  A miejsca zawsze jakieś fajne wyszukujemy, tu akurat Drzonków 🙂 Wcześniej był Przylep i Racula.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button