Bardzo brakowało mi Typerbooka, na szczęście jest już Typer TV

Nasz portal, podobnie jak przed laty, posłuży mi do robienia ważnych notatek, które i Wam powinny się przydać!

Ok, no to jedziemy z pierwszą ważną notatką (oczywiście zakładam, że koronawirus, pandemia i inne gówna nie spowodują braku rozgrywek). Pamiętajcie, w nadchodzącym sezonie czeskiej Extraligi silne będą Pardubice! Nowy dyrektor zapowiedział, że wystartują z budżetem 150 milionów koron.

Ci, którzy mnie znają, wiedzą, innym przypominam – jedną z moich strategii gry jest układanie przedsezonowej tabeli siły poszczególnych drużyn. Dla mnie ma to kolosalne znaczenie. W trakcie sezonu, jeśli wiem, że jakiś zespół na hajsy i duże ambicje, a dołuje, to poluje sobie na jego zwycięstwa. I odwrotnie.

Taka drużyna bez ambicji może nawet dograć sobie spokojnie sezon i co nieco puścić drużynom z poważniejszymi celami.

Jeśli zdaję sobie sprawę, że któraś ekipa wcale nie ma za dużego budżetu i wielkich zamiarów, to rozglądam się za typami przeciwko niej. Mało tego – uważam, że taka drużyna bez ambicji może nawet dograć sobie spokojnie sezon i co nieco puścić bardziej zaangażowanym w walkę o tytuł przeciwnikom.

Kluczowe znaczenie mają dla mnie budżety drużyn. O ile dawniej można było bez trudu znaleźć takie dane, o tyle teraz jest z tym coraz trudniej. Dlatego warto robić notatki. No i mamy pierwszą z nich. Pardubice według wszelkich doniesień z czeskiej prasy będą w przyszłym sezonie bić się o wyższe cele (przypomnę, że ostatnio do końca broniły się przed spadkiem).

Ruchy transferowe też na to wskazują. Do miasta pierników wrócił Jakub Nakladal. To reprezentacyjny obrońca z przeszłością w NHL. Ostatnio rywalizował na taflach KHL. Taki gość, w dobrym wieku, nie wraca do ojczyzny, jeśli nie dostanie grubej mamony.

Ciekawe info z dziś. Do JKH Jastrzębie przyszedł Marek Hovorka. Słowak grał w kadrze na ostatnich igrzyskach

A skoro już jesteśmy przy Pardubicach, to ciekawe info z dziś. Do JKH Jastrzębie przyszedł Marek Hovorka. Słowak grał w kadrze na ostatnich igrzyskach i choć ma już 36 lat, to myślę, że jeszcze przed co najmniej dwa sezony może rządzić w PHL. Fajnie, że hokeiści z takimi umiejętnościami trafiają do Polski. Marek z pewnością podniesie jej poziom.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

8 komentarzy

  1. Nie chcę tego wpisywać jako swojego typu ( może od jesieni wrócę do konta i mojego typowania ,bo narazie sam gram mocno nieregularnie ) ale ku uwadze ; SPORO wskazuje ,że w meczu Torino-Udinese padnie dziś remis ,a kursik kusi choć stopniowo spada …
    oczywiście : typ BEZ GWARANCJI ani RĘKOJMI .

  2. Czy tylko ja ‘przeceniam’ ROW Rybnik i myślę, że mimo wszystko, aż takich batów jak przewidują buki nie będzie? Od +20.5 do +34.5 (oczywiście stopniowo kurs w dół). Jeszcze kilka dni temu wyszli z +20.5, teraz nominalną linią jest +26.5 @ 1.8.

    Zaraz wrzucę typ w profil z krótką analizą. Lampka się zaświeciła, ale głównie z powodu value.

    PS. Falubaz mi trochę namieszał chyba najbliższe typowania, bo miałem w głowie fajny bet na następną kolejkę, ale 31-59 może zmienić spojrzenie buków..

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button