Działamy! I będziemy się dla Was rozwijać. Niebawem nowa zakładka i powiadomienia

Do końca lipca każdy typer będzie otrzymywał powiadomienia o typach znajomych.

Kochani, to, co – taką mam nadzieję – najgorsze, już za nami. A mianowicie start. Wiadomo, że najtrudniejszy jest pierwszy krok. Mamy go już za sobą i co najważniejsze, cieszy nas miłe przyjęcie przez pierwszych członków Rodziny TyperTV. A tych w ostatnich trzech dniach po inauguracji nawet sporo się zalogowało. Mam nadzieję, że w wraz z upływem czasu nasze grono stale będzie się rozrastać.

Wystartowaliśmy, ale oczywiście mamy pełną świadomość, że do ideału jeszcze daleka droga. Dziś pokrótce chciałbym Wam napisać o planach, jakie mamy na najbliższe tygodnia, a z którymi chcemy zdażyć przed końcem wakacji, a więc rozpoczęciem się sezonu hokejowego, lig piłkarskich, NBA czy NHL.

Nowa funkcjonalność do końca czerwca

Przede wszystkim dwie rzeczy – pierwsza to zakładka “Wszystkie typy”. W tej chwili, jeśli nie ma się nikogo w znajomych, to trzeba się troszkę naszukać kto i jaki typ dodał (oczywiście jeszcze tych typów za wiele nie ma, liczymy, że to się zmieni). Taka zakładka rozwiąże ten drobny problem. Jeśli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, to nowa funkcjonalność pojawi się w najbliższych dniach, najpóźniej do końca czerwca.

W następnej kolejności natomiast chcemy uruchomić system powiadomień o betach, które dodali użytkownicy “nasi znajomi”. To rozwiązanie z punktu widzenia technicznego jest nieco bardziej skomplikowane, ale też chcemy je uruchomić w najbliższym czasie, a najpóźniej do końca lipca.

Jeśli dobry scenariusz, jaki zarysowałem powyżej, się sprawdzi, wówczas już od sierpnia będziemy mieli dla Was narzędzie bukmacherskie, które może się okazać baaaardzo, ale to bardzo pomocne.

Testujcie swoje profile, bo… szykujemy konkurs

Oczywiście w tym czasie będą się pojawiały kolejne odcinki “Bukmacherki z wizją”, no i nie ukrywam, że liczę na Waszą wiedzę i umiejętności. Testujcie sobie swoje profile, bo pewnie od września wystartujemy z jakimś konkursem z nagrodami.

Liczę też na Wasze podpowiedzi… Jeśli coś Wam się nie podoba, macie jakieś pomysły, piszcie. Wszystko wynotujemy i najciekawsze pomysły w miarę możliwości będziemy wdrażać w życie.

To dziś ode mnie tyle. Na razie cieszmy się, bo już wystartowała PGE Ekstraliga żużlowa, która jak wiadomo w Polsce potrafi kibiców rozpalić do czerwoności.

Yo!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

18 komentarzy

  1. Panowie odnośnie podpowiedzi. Zacząłem pisać analizę do typu wrzuconego przed chwilą i nagle nie mogłem pisać dalej. Chyba limit znaków (?) opisałem tylko mecze tych drużyn które widziałem a chciałem jeszcze opisać jakie mają cele na 4 ostatnie mecze i co nieco o dzisiejszych absencjach. No ale się nie dało, także usunąłem analizę, więc jest to element do poprawy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button