Szykuję kolejny odcinek Typer TV. Czy macie jakieś pytania? Chętnie odpowiem

Bo bukmacherka musi mieć wizję :)

Jak ja Wam zazdroszczę… Czego? Tych emocji, które już macie dzięki speedway’owi. Ja muszę jeszcze przecierpieć te sześć, siedem tygodni, zanim pod koniec lipca ruszą pierwsze hokejowe sparingi. I będę mógł upuścić trochę gotówki u buka. Ciekaw jestem tak swoją drogą, czy będzie można w sierpniu już swobodnie przekraczać granice, no i jaki kierunek obierze ta paskudna pandemia koronawirusa.

Po to ci faceci jeżdżą na motorkach, ganiają za skórzaną kulą czy ślizgają się za małym kawałkiem gumy, żebyśmy ich podziwiali, nienawidzili i kochali. Ale zobaczcie, po jak cienkiej granicy balansujemy my, typerzy!

Falubaz wygrał. Pod piątkowym wpisem Kuby rozgorzała ciekawa dyskusja… Bo o to właśnie chodzi! Piękno sportu w całej okazałości . Po to ci faceci jeżdżą na motorkach, ganiają za skórzaną kulą czy ślizgają się za małym kawałkiem gumy, żebyśmy ich podziwiali, nienawidzili i kochali. Oni są po to, żeby wzbudzać emocje. Ale zobaczcie, po jak cienkiej granicy balansujemy my, typerzy! Ostatni bieg mógł się ułożyć trochę inaczej i finał byłby zupełnie inny.

W konsekwencji kto wie, czy to się nie skończy tak, że któryś kolejny odcinek Typer TV nagramy… w ringu he he he. @krolkier vs @kuba na przykład 😉 😉 😉

Mam plan, żeby w tygodniu nagrać jeden, a może dwa odcinki Typer.TV. Nie wiem na ile mi pozwoli wątroba 😉  Może macie jakieś pytania, zagadnienia i tym podobne. Zawsze to łatwiej się odpowiada na wizji.

A właśnie, odnośnie do odcinków Typer TV. @kuba właśnie wyjechał,opalić bicepsy, więc na tydzień zostaję z Wami sam na sam. Mam plan, żeby w tygodniu nagrać jeden, a może dwa odcinki Typer.TV. Nie wiem na ile mi pozwoli wątroba 😉 Na razie nie ma nas zbyt wielu, ale… Może macie jakieś pytania, zagadnienia i tym podobne. Zawsze to łatwiej się odpowiada na wizji. Jeśli tak – walcie w komentarzach.

Widzę, że nieśmiało wrzucacie swoje typy. Świetnie! Mam nadzieję, że wraz z upływającym czasem liczba Użytkowników wzrośnie. Nie ukrywam, że przyświeca nam hasło: Zaczynamy od nowa. Jeśli ktoś czuje się mocny, zna się na sporcie, ma teraz doskonałą sposobność, żeby to udowodnić.

Pozdrawiam wszystkich kibiców!

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

10 komentarzy

  1. @artur
    Mam podobnie, bo czekam na kolarstwo. Start 01.08 wyścigiem Strade Bianche a później już pójdzie. Wszyscy mocno trenują bo to będzie bardzo intensywny i krótki sezon, który skończy się 08.11 finiszem Vuelty. Kalendarz nie dość że napięty to jeszcze przewrocony do góry nogami. W sierpniu Lombardia i Mediolan San Remo. We wrześniu Tour de France, mistrzostwa świata i Walońska Strzała. W październiku Giro Italia, Liege Bastonge Liege, Amstel Gold Race, Flandria, Paryż Roubaix i Vuelta. Kumulacja jak w eurojackpot ? drużyny już kombinują kogo gdzie wysłać. Wszystko wskazuje na to że Tour de France może mieć najmocniejszą obsadę od dobrych kilku lat. Na początku sierpnia także nasz narodowy wyścig z mocnymi nazwiskami szczególnie wśród sprinterów, dane na tę chwilę, z górali narazie potwierdzeni Carapaz, Fuglsang, Majka i ten który będzie nowym Merckxem – Remco Evenepoel. Widać że od początku będzie się działo ?

  2. Wiadomo, że mogą, aczkolwiek łatwiej śledzić też listę startów poszczególnych zawodników np przed TdF, każdy dzień wyścigowy będzie na wagę złota a jak nie pojedziesz jednego to w tym roku nie masz go czym zastąpić. Prawdopodobnie większość faworytów ruszy z zapasem 12-15 dni wyścigowych i to może być ich problem. Patrząc nawet na pomocników, gdzie noga musi być czasami mocniejsza niż u lidera, np na Kwiato który stanie na starcie Touru z 9 dniami wyscigowymi a od początku będzie musiał pracować na swoich liderów, a w Ineosie będzie na po początku ich aż trzech.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button