Kolejny krok w rozwoju! Specjalnie dla Was uruchomiliśmy kanał na Telegramie

To bezpłatny i bardzo fajnie działający komunikator

Długo zastanawialiśmy się nad tym, jak jeszcze usprawnić komunikację z Wami. Szczególnie, jeśli chodzi o szybkość podawania typów na żywo oraz tuż przed meczem. Wpadliśmy na pomysł, żeby założyć kanał na Telegramie!

Działamy tam już od tygodnia. Każdy z Was może dołączyć, klikając w ten link >>> https://t.me/joinchat/sfUa9hqwIqNjMzY0

To darmowy i bardzo fajnie działający komunikator. Już niezwykle popularny zagranicą i coraz popularniejszy w Polsce. A co ważne, bezpieczny. Działa podobnie, jak inne tego typu komunikatory, np. Messenger czy WhatsApp. Ma jednak szereg innych zalet. Ale nie o zaletach Telegrama mam tu pisać.

Na kanale, który stworzyliśmy, jest już kilkanaście osób. Służy nam przede wszystkim do błyskawicznego informowania Was o typach na żywo i tuż przed rozpoczęciem zdarzenia. Nie oszukujmy się, strona internetowa czy nawet social media nie są do tego idealne. Nie mówiąc już o filmach na kanale YT, które oczywiście wymagają obróbki i montażu.

A zatem zapraszamy! Czujcie się tam, jak u siebie. Co ciekawe, tam również można komentować! O tym, że warto, niech przekona Was screen jednej z rozmów:

Oczywiście poza tym nic się nie zmienia. Tak, jak dotychczas, wszystkie typy “prematch” będą lądowały w naszych profilach. A tam możemy się pochwalić całkiem solidnymi wynikami. @kuba lada dzień dojdzie do 200 podanych typów, a ma niesamowity wręcz yield – ponad 20 procent! A ostatnio, właśnie na telegramie, z podawanych typów “live” z żużla miał 4/5. Co zobaczycie zaraz po dołączeniu do naszego kanału na Telegramie (historia rozmów jest widoczna). Tam również, natychmiast po zagraniu, o ile to możliwe, wrzucamy swoje kupony.

Zapowiedzi i głębsze analizy dalej znajdziecie w artykułach na stronie i filmach. Na wszystkie Wasze komentarze, uwagi oraz – rzecz jasna – typy czekamy również na oficjalnym fanpage’u.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button