Cała ta pandemia dobija mnie psychicznie! Sport cierpi, i to bardzo

A Wy boicie się tego koronawirusa?

W ostatnich dniach jakoś nie mogę się skupić. Nie wiem, jak to jest u Was, ale mnie cholernie dobija ta pandemia. Niby wszystkie ligi grają, ale mam wrażenie, że siedzimy na tykającej bombie i zaraz wszystko szlag trafi.

Wielu z Was mnie zna. Ci, którzy nie znają, mogli się już zorientować po kilku filmikach. Żyję właściwie po to, żeby móc podróżować i oglądać mecze w różnych zakątkach Polski – i jak są hajsy, to także Europy.

Ostatnio mam kłopot, żeby w ogóle się skoncentrować na poszukiwaniu radości z życia. Wiecie dlaczego? Wkurza mnie niemiłosiernie ta cała pandemia. Sam nie wiem, co mam o tym myśleć. Jedno wiem na pewno – o meczach w Libercu mogę chyba zapomnieć na długo. W Czechach znów koronawirus zakaża tysiące osób i nasi południowi sąsiedzi musieli wprowadzić duże obostrzenia.

Boję się, że tak samo będzie w Polsce. Na koniec października planowałem bardzo fajny wypad weekendowy nieopodal Kołobrzegu, gdzie miał się odbywać turniej kadr młodzieżowych w piłce ręcznej. Właśnie się dowiedziałem, że na 99 proc. nie dojdzie do tej rywalizacji 🙁

Boję się, że choć teraz mecze się odbywają, to lada chwila wróci popieprzona nienormalność, lockdown, srockdown i cholera wie jaki jeszcze down. No a najgorsze, że nie wiem, czy mam się bać koronawirusa, czy to po prostu medialna wydmuszka. Jak sądzicie? Czy Wy macie obawy?

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że dziś lub jutro odpalę jakąś bukmacherską petardę.

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

12 komentarzy

 1. Liczby nie kłamią ( o ile oczywiście wierzyć oficjalnym danym ) :
  -na covida w Polsce od marca br do dziś ( czyli przez pół roku ) zmarło ok. 2 400 osób .
  -na raka TYGODNIOWO umiera w Polsce ok. 2 000 osób .
  Wnioski nasuwają się chyba same .

  Choć oczywiście dla mnie najistotniejsze jest to kiedy ja umrę i na co …bo ,że umrę to jakoś (niestety ) ale mam pewność .

 2. Mecz Falubazu odpuszczę, chociaż wydaje mi się, że handicap obronimy ? Nie wykluczam, że Falubaz dość mocno się postawi, ale to bardziej przeczucie niż ‘twarde’ fakty.

  Z drugiego półfinału zagram na Janowskiego z Thomsenem po kursie 2.25. W Betclicu liczą się wszystkie starty, a bardzo prawdopodobne, że Wrocław będzie musiał gonić z taktycznych. Janowski po zmianie opon sporo stracił, ale są przebłyski. Do tego Thomsen też przecież wcześniej jeździł na Anlasach. Uważam, że kurs jest przesadzony, a jeżeli Wrocław chce jeszcze mieć szanse, to Janowski musi pojechać maksa.

 3. W Holandii odwołano drugi etap BinckBank Tour (kiedyś Eneco Tour) ponieważ liczby zakażeń w kolejnych dniach odbijają do 3000 na dobę. Słabo to wygląda, mają jechać jutro w Belgii aczkolwiek fragmenty trasy przebiegają przez Holandię. Takze niewiadomo co to dalej będzie. Zagrożony wydaje się być także Amstel Gold Race (10.10) ?

 4. Rano.pisalem o możliwym odwołaniu Amstel Gold Race, teraz to już pewne – odwołali. Również zmieniono trasę BinckBank Tour tak żeby nie jechać w Holandii. Jakby wirus interesował się granicami.
  Dzisija odbyła się Walońska Strzała, wygrał Mark Hirschi ten o którym pisałem po drugim tygodniu Wielkiej Pętli. Dzisija w Belgii Michał Kwiatkowski był 6.

 5. Dubel na jutro z Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w profilu. Kurs na Miśkowiaka mocno przesadzony. Kvech może jeździć u siebie, ale różnica klas obu zawodników jest zbyt duża, żeby w finale Czech był faworytem. Do tego Kubera, który jest głównym faworytem, z Danem Bewleyem. Anglik ma talent, ale ten sezon kilka klas za Polakiem, także nie widzę, możliwości na niespodziankę, a ładnie podbija kurs.

  Jak tylko będzie pełna oferta od STS i pozostałych buków to może do południa postaram się coś więcej napisać. Bo w związku z tym, że nie było eliminacji, a krajowe federacje nominowały zawodników, to w finale mamy nawet Rumuna, Fina i Francuza. A na jednego z tych mniej znanych zawodników mam pomysł na beta 🙂 No i ostatnie dwa turnieje GP. Zmarzlik musi już tylko postawić kropkę nad ı i raczej nic mu w tym nie powinno przeszkodzić, bo na koniec sezonu forma kosmiczna. Ale na pewno znajdę jeszcze jakąś jedną, ostatnią perełkę ?

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button