Kuba postawił na zdobycz punktową Kacpra Woryny!

Typ z żużla, z meczu Stal Gorzów - ROW Rybnik

ROW Rybnik to czerwona latarnia Speedway Ekstraligi, ale linia na Kacpra Worynę wydaje się za niska u jednego z bukmacherów.

Więcej oczywiście w filmiku z krótką analizą.

⚠️ | Jeszcze gorący ? typ od Kuby z meczu Stal Gorzów – KS ROW RybnikSpeedway Ekstraliga

Gepostet von Typer TV am Freitag, 14. August 2020

 

 

49 komentarzy

 1. Na jutro atakuję jeszcze teraz w nocy Orzeł Łódź. Kurs 3.15., Unia bez swojego lidera Petera Ljunga, natomiast Orzeł w niezłej formie, a zdecydowanie niedoceniany.

  Jutro też Indywidualne Mistrzostwa Ekstraligi. Jak tylko pojawią się kursy dam znać, gdzie jest value. To na tym turnieju trafiłem najwyższy kurs w życiu – 101, na live, na Grigorija Lagutę. W IMME do finału awansuje dwóch najlepszych i dwóch z ‘półfinałów’. Czyli 10 zawodników jest w grze, stąd te ogromne kursy czające się za rogiem.

    1. Bardzo rzadko obstawiam tam żużel, więc nawet nie wiem. Na STS widzę, że spadło już do 1.60, ale do dubla jeszcze do gry. Po 9 rano kurs był lekko ponad 2 ale miałem dziś jakieś powolne ruchy ? Ale mniejsze ryzyko jest na pewno w samym typie na Piotra Pióro. Konieczny jest słaby, a Pióro pokazuje naprawdę fajną jazdę w tym sezonie i nie ryzykujemy, że jeden bieg decyduje o wszystkim.

 2. I nie mogę przejść obojętnie obok kursu 60 na Pawlickiego. Wiem, że zaliczył ostatnio jakiś spadek formy, ale bez przesady. Jeszcze 2 tygodnie temu kurs wynosiłby jakieś 12-15. Oczywiście to nie jest zagrane za jednostkę, a pół, ale nawet mi system nie przyjmie połówki 😉 Na drugiego zwycięzcę typuję Grigorija Łagutę – kurs 20. Jeszcze na live pewnie coś obstawię. Jeżeli tylko będzie czas, żeby Wam to udostępnić do gry, to dam znać.

  PS Z oboma zawodnikami mam bardzo miłe wspomnienia, bo obaj wygrywali już dla mnie po kursach 37 (Pawlicki w SGP w Daugavpils) i 34/101 (Łaguta w IMME). Także kursy mogą wydawać się szalone, ale to tylko żużel 😉

  1. Szybko wyrównali 😃 Juniorzy oczywiście mnie załatwili, defekt Pióro po starcie, ale chyba nawet bez tego dziś dzień konia miał Konieczny. I sporo szczęścia, bo Tungate-Andersen jechali na 5-1, 60 metrów przed nim, i tak siedzieli sobie na kole, że jeden upadł 🤦‍♂️ Orzeł walczy, ale szkoda tych straconych punktów. Nominowane mogą przechylić szalę na naszą korzyść, oby blisko remisu było do tego czasu.

 3. W profilu jeden typ z derbów Pomorza. Tomasz Orwat powyżej 3.5 punktów. Chłopak ma całkiem niezły sezon, na swoim torze ma średnią o ponad punkt lepszą niż na wyjeździe – 1,667. Do tego dwóch zawodników w biegu juniorskim jest z urzędu, a Kopeć, który skończy karierę po tym sezonie często na wyjazdach zawodzi. Myślę, że w związku ze sporą przewagą Torunia dostanie dodatkowy bieg za Bartocha i w 4 startach conajmniej 4 punkty zrobi. Gorzów – Wrocław narazie odpuszczam, nie mam pojęcia co tam się wydarzy. Może remis?

   1. I singiel. Lyager wczoraj pokazał, że drzemie w nim talent (kiedy niesie duża). Do tego powinien pojechać 6 razy. Masters dopiero wchodzi sezon. Do tego spójrzcie sobie na linie wystawione na punkty – Masters 9.5 – powyżej kurs 1.8, Lyager 8,5, powyżej 1.5. Do tego dodajmy dodatkowy start i małe value na pewno jest.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button