Puchar Narodów Afryki U20

Niewiele młodzieżowych turniejów czeka nas w tym roku, ale na szczęście w Afryce grają.

Przyglądam się temu turniejowi, chociaż szczerze przyznam, zauważyłem go przypadkiem dopiero, kiedy startował. Powoli ogarnąłem już wszystkie drużyny, widziałem kilka meczów, także myślę, że przez najbliższe kilkanaście dni pojawi się kilka typów. Na dziś jeden. Bez wielkiego opisu, bo i godzina późna, ale wydaje mi się, że typy w kierunku Burkina Faso dziś siądą. Wygrana do zera, HT też do gry.

Burkina Faso – Republika Środkowoafrykańska U20 1 -1EH @ 3.15 w Fortunie

 

4 komentarzy

  1. Na jutro Tanzania w DNB. Gdybym akurat wtedy nie był w drodze nad morze, pewnie bym zaczekał i zaczaił się na live, bo coś czuję, że może w tym meczu paść kilka bramek. Ale skoro fortuna daje wyższy kurs niż pozostali, to skorzystam.

    Z ciekawostek – na Tanzanię stawialiśmy w listopadzie, kiedy grali eliminacje. Wtedy wygrali 8-1 i po kursie 4.4 wszedł handicap -4. Mam nadzieję, że Tanzańczycy podtrzymają dobrą passę 🙂

    W drugim meczu myślałem o Maroku, ale ostatecznie odpuszczam. Wydaje mi się, że obie drużyny są mocne, jeśli nie najmocniejsze z całej stawki i może w kolejnej rundzie będzie się opłacało postawić na którąś z nich (albo obie).

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button