Uwaga konkurs! Do wygrania 1000 złotych!

Zaczynamy jutro, w Narodowe Święto Niepodległości

Zabawa startuje w środę, 11.11.2020, i potrwa do końca miesiąca. Jest banalnie prosta. Wystarczy w tym czasie podać minimum 15 typów i mieć najlepszy yield! Szczegółowy regulamin znajdziecie na dole artykułu. A warto powalczyć, bo do zgarnięcia jest aż 1000 złotych!

Konkurs organizujemy we współpracy z firmą Betfan. Zwycięzca otrzyma na konto bukmacherskie tej firmy 500 zł! Osoba, która zajmie drugie miejsce – 300 zł i wreszcie za ostatnie miejsce na podium płacimy 200 zł.

Jeżeli tylko macie jakieś pytania, oczywiście walcie w komentarzach. Już od jutra, oprócz klasycznej tabeli ligi Typer TV znajdziecie na naszym portalu także klasyfikację konkursową. Żeby nie zanudzać, poniżej wrzucam Wam regulamin. Sam oczywiście też biorę udział i mam nadzieję, że wygram 😀

Jeżeli nie macie jeszcze konta na Betfan, to załóżcie już teraz ?

REGULAMIN

1. Postanowienia ogólne

Konkurs organizowany jest przez portal Typer TV (zwany dalej „Organizatorem”). Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która ukończyła 18 lat i posiada swój profil na portalu Typer TV (dalej: „Uczestnik”) oraz posiada konto bukmacherskie w firmie Betfan.

Uczestnictwo w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią Regulaminu i jego zaakceptowaniem przez Uczestnika.

Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nieodpłatne. Uczestnik sam odpowiada za rozliczenie swoich typów, zgodnie ze stanem rzeczywistym.

W Konkursie nie mogą brać udziału właściciele portalu Typer TV oraz członkowie najbliższej rodziny Organizatora lub Sponsora.

2. Czas i miejsce trwania Konkursu

Czas trwania konkursu: od 11.11.2020 godz.: 00.01 do 30.11.2020 godz.: 23:59.

Konkurs odbywa się na portalu Typer TV.

3. Warunki uczestnictwa

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest wytypowanie wyniku w okresie trwania Konkursu minimum 15 zdarzeń na swoim profilu na portalu Typer TV. Typowane zdarzenie musi się zakończyć przed zakończeniem Konkursu. Z konkursu wyłączone są zakłady live.

4. Nagrody

Zwycięzca Konkursu otrzyma doładowanie konta bukmacherskiego w firmie Betfan na kwotę 500 zł. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma doładowanie konta bukmacherskiego w firmie Betfan na kwotę 300 zł, osoba, która zajmie trzecie miejsce otrzyma doładowanie konta bukmacherskiego w firmie Betfan na kwotę 200 zł.

5. Zasady

Kryterium, które wyłoni zwycięzców Konkursu będzie yield uzyskany w okresie trwania Konkursu.

Organizator jest uprawniony do wykluczenia z Konkursu Uczestników, których działania są sprzeczne z niniejszym Regulaminem, przepisami prawa, normami społecznymi i obyczajowymi, w szczególności jeśli mogą naruszyć czyjekolwiek dobra osobiste.

6. Postanowienia końcowe i informacje techniczne.

  1. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27, z późn. zm.) i nie podlega regułom zawartym w ww. ustawie, rozporządzeniach wykonawczych do tej ustawy.
  2. Konkurs prowadzony jest na portalu Typer TV (www.typer.tv).
  3. Konkurs ma charakter ogólnopolski.
  4. Dane mogą być przetwarzane przez Organizatora Konkursu w celach marketingowych.

Pobierz regulamin (aktualizacja 13.11.2020)

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

4 komentarzy

  1. Skoro konkurs w Betfanie to i typ z Betfana. Ale dlatego, że właśnie tam złapiemy na to najwyższy kurs. 2.50 na AZS Katowice w dzisiejszym futsalowym pojedynku z Lęborkiem wygląda całkiem nieźle. Katowice grają narazie bardzo słabo, poniżej swoich umiejętności i w końcu musi przyjść przełamanie. Wydaje mi się, ze dziś jest odpowiedni przeciwnik. Draw no bet byłby lepszy, ale niestety żaden polski bukmacher jeszcze tego nie oferuje.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button