Postawiliśmy na dobrego “konia”!

Kacper Konopacki najlepszym zawodnikiem października w futsalowej ekstraklasie

Kilka spraw różnych. Zacznę od tej najprzyjemniejszej. “Nasz” człowiek, Kacper Konopacki decyzją internautów został wybrany graczem miesiąca! Serdeczne gratulacje i czekamy wreszcie na powołanie do reprezentacji! Druga przyjemna sprawa, wróciła czeska Extraliga hokejowa.

Co to oznacza? Ano to, że może wreszcie odważniej wrócę do typowania, bo ten sezon z mojej strony jest baaardzo dziwny. Po znakomitym początku, potem złapałem lekką zadyszkę i ostatnio nie mogę się przełamać. Ale tu nawet nie chodzi o wygrywanie.

Uciekł zacny kurs

Po prostu nie mogę się zdecydować, co obstawić. Wczoraj myślałem, kombinowałem, kręciłem się cały czas koło Cracovii w Oświęcimiu. W końcu się nie odważyłem. “Craxa” po kapitalnym meczu wygrała na Chemików 5:4. Uciekł zacny kurs.

Cóż, tak bywa. Nie od dziś wiadomo, że właśnie w rozgrywkach za naszą południową granicą czuję się najmocniej. Może po Extralidze, wrócą także ligi niższego szczebla, a wtedy zrobi się już naprawdę ciekawie.

W tej chwili oprócz rosyjskiej MHL i polskiej ligi niewiele mam Wam do zaoferowania. Zaglądam też czasem na lodowiska MHL-B, ale z tą ligą bukmacherzy w większości wychodzą “live”, a przed meczami nie wystawiają kursów. Trudno więc zaczaić się na jakąś petardę.

Trzeba się przyzwyczaić do nowych realiów

Najbardziej martwi mnie, że w tym sezonie mogą się w ogóle nie odbyć mistrzostwa świata U20 żadnej z dywizji, choć podobno Elita zagra. Ale nie ma co narzekać, trzeba się przyzwyczaić do nowych realiów świata. I właśnie ja jestem na etapie przyzwyczajania się 😉

Fajnie, że już pojawiły się pierwsze osoby w Konkursie, który organizujemy z Betfanem. Przypominam, że w każdej chwili możecie dołączyć do zabawy. A jest o co walczyć, bo w puli znajduje się 1000 złotych!

(fot. www.futsalekstraklasa.pl)

PS.

Rozmowę z Kacprem Konopackim znajdziecie tutaj >>> Czytaj

Artur Matyszczyk<span class="bp-verified-badge"></span>

W bukmacherce siedzę od 25 lat! Kocham hokej na lodzie i piłkę ręczną. Największe profity robię na młodzieżowych rozgrywkach hokejowych i niszowych ligach europejskich.

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Back to top button